Tato aplikace je elektronickou formou knihy 333 tipů a triků pro  Windows 8 od společnosti ComputerMedia. Kniha vás provede zákoutími tohoto operačního systému ve formě 333 tipů a triků rozdělených do základních skupin dle oblasti, které se tip týká. Nejedná se o tipy a triky výhradně pro operační systém Windows 8, některé z nich můžete použít i v dřívějších verzích operačního systému Windows. Zajímavé informace zde najdou jak začínající, tak i pokročilí uživatelé.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/333-tipu-a-triku-pro-windows-8/24365841-5770-40ef-b5c0-c1d6c18cdccd

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce klikněte na dlaždici Windows Store. Chcete-li najít novou aplikaci, můžete procházet tematickými sekcemi obchodu (například Hry, Sociální sítě nebo třeba Nejoblíbenější zdarma). Zobrazení můžete oddálit kliknutím na
tlačítko minus v pravém dolním rohu (a vidět tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu) a klikněte na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto případě „333 tipů a triků pro Windows“ a klikněte na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo klikněte na Registrovat se k účtu Microsoft, kde vás jednoduchý průvodce provede bezplatným zřízením nového účtu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, můžete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.