Máte dvě minuty čas? Wordament je jedinečná a vysoce návyková slovní hra: dvouminutový slovní turnaj, kde můžete soutěžit v reálném čase, na stejné hrací ploše proti všem, kteří momentálně hrají. Každá hrací plocha je jedinečná a střídající se kola nabízí takové výzvy jako například dvou a třípísmenné kameny a tématická puzzle. Můžete si vybrat, zda sbírat bonusové body, pokusit se najít co možná nejvíce slov nebo získat bonusy za výhru, pokud najdete nejdelší slova. Jak budete hrát a soutěžit je jen na vás. Hra nejen procvičuje vás postřeh, ale také i vaši znalost anglických slov.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/wordament/9c10bc10-75bf-41e3-a26a-01aba908af85

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce klikněte na dlaždici Windows Store. Chcete-li najít novou aplikaci, můžete procházet tematickými sekcemi obchodu (například Hry, Sociální sítě nebo třeba Nejoblíbenější zdarma). Zobrazení můžete oddálit kliknutím na
tlačítko minus v pravém dolním rohu (a vidět tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu) a klikněte na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto případě „Wordament“ a klikněte na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo klikněte na Registrovat se k účtu Microsoft, kde vás jednoduchý průvodce provede bezplatným zřízením nového účtu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, můžete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.