OneNote umožňuje uspořádat své poznámky, obrázky, weby a další položky.

Pořízené poznámky se ukládají do cloudu, takže je budete mít pořád po ruce. Hlavní výhody této verze OneNote po Windows 8 jsou rychlost a moderní prostředí . Ať už kreslíte, píšete, klikáte nebo potahujete prstem, tato aplikace bude ve vašem zařízení s Windows 8 vynikat. Jste na cestách a potřebujete se dostat ke svým poznámkám? Použijte prohlížeč nebo některou z mnoha mobilních aplikací OneNote.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/onenote/f022389f-f3a6-417e-ad23-704fbdf57117

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce klikněte na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, můžete procházet tematickými sekcemi obchodu (například Hry, Sociální sítě nebo třeba Nejoblíbenější zdarma). Zobrazení můžete oddálit kliknutím na
tlačítko minus v pravém dolním rohu (a vidět tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu) a klikněte na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto případě „OneNote“ a klikněte na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo klikněte na Registrovat se k účtu Microsoft, kde vás jednoduchý průvodce provede bezplatným zřízením nového účtu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, můžete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.