Windows 8 aplikace týdne: Microsoft Minesweeper (hledání min)

Windows 8 aplikace týdne: Microsoft Minesweeper (hledání min)

  • Comments 1
  • Likes
Zahrajte si klasickou logickou hru, která je součástí Windows už po více než 20 let. Nyní v nové grafice pro Windows 8. Microsoft Minesweeper (hledání min) je nyní lepší než kdy dříve, přináší totiž nastavitelnou obtížnost, klasickou hratelnost a zcela nový dobrodružný režim.
 
Pokud máte Windows 8, aplikaci můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
 

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce klikněte na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, můžete procházet tematickými sekcemi obchodu (například Hry, Sociální sítě nebo třeba Nejoblíbenější zdarma). Zobrazení můžete oddálit kliknutím na
tlačítko minus v pravém dolním rohu (a vidět tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu) a klikněte na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto případě „Microsoft Minesweeper“ a klikněte na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo klikněte na Registrovat se k účtu Microsoft, kde vás jednoduchý průvodce provede bezplatným zřízením nového účtu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, můžete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments
  • TO je šílené - proč v době, kdy se nechají navést linky na Google Play i App Store, píšete odstavcové návody, jak něco nainstalovat? Toto jsou přesně důvody, co jinak skvělé W8 zabíjí v očích tabletů a spol.

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment