Windows 8 aplikace týdne: Adera

Windows 8 aplikace týdne: Adera

  • Comments 3
  • Likes

Hra Adera je příběhová adventura odehrávající se v záhadném městě. V řadě epizod hry budete řešit hádanky, sbírat artefakty, prozkoumávat prostředí a odhalovat prostřednictvím hlavní postavy Jane Sinclairové záhady nově objevené civilizace.

Pokud máte Windows 8, aplikaci můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/adera/77f0d9b5-87ac-4816-87d5-76b75afcb6db

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce klikněte na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, můžete procházet tematickými sekcemi obchodu (například Hry, Sociální sítě nebo třeba Nejoblíbenější zdarma). Zobrazení můžete oddálit kliknutím na
tlačítko minus v pravém dolním rohu (a vidět tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu) a klikněte na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto případě „Adera“ a klikněte na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo klikněte na Registrovat se k účtu Microsoft, kde vás jednoduchý průvodce provede bezplatným zřízením nového účtu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, můžete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments
  • Přítelkyně si tuto hru chtěla stáhnout, ale z nedostatku času to musela přerušit asi v 30% stahování. Když si ji chtěla stáhnout další den, už to nebylo možné. Prý je už hra nainstalovaná. Takže teď nevíme, jak to vyřešit, protože ze složky Temp jsem vše odstranil a vyhledávač nic samozřejmě nenašel.

  • také mě to hlásí nainstalováno a ve složce nic.... seklo se nám to už na třetím úkolu a hlásí nainstalovat windows 8, ale ten mám tak nějak nechápem....:(

  • nainstaloval jsem hru ale ve stáhnutých souborech se mi nic neukázalo,tak kde ji mám spustit a jak?

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment