Některé české aplikace nemusí být ve Windows Store dohledatelné, pokud máte nastaveno jiné umístění počítače než "Česká republika".

Jak nastavení oblasti změnit:
Zobrazte úvodní obrazovku a napište Oblast. Klikněte na položku Nastavení v pravé části obrazovky a pak na ikonu Oblast. Na kartě Místo nastavte v sekci Umístění počítače Česká republika.

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikace
Na úvodní obrazovce klikněte na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, můžete procházet tematickými sekcemi obchodu (například Hry, Sociální sítě nebo třeba Nejoblíbenější zdarma). Zobrazení můžete oddálit kliknutím na tlačítko minus v pravém dolním rohu (a vidět tak na jedné obrazovce více kategorií).
Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu) a klikněte na Hledat. Zadejte název aplikace, třeba „Vtelevizi“ a klikněte na Instalovat.

 

Tato česká aplikace zobrazuje TV program s aktuálními náhledy vysílaných pořadů. (Pokud Windows Store spouštíte poprvé, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo klikněte na Registrovat se k účtu Microsoft, kde vás jednoduchý průvodce provede bezplatným zřízením nového účtu.)
Jakmile je aplikace nainstalována, můžete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

 

 
Vyhledávání ve Windows Store