Jak přidat do aplikace Pošta e-mailový účet na Seznamu.cz

Jak přidat do aplikace Pošta e-mailový účet na Seznamu.cz

 • Comments 8
 • Likes

Díky aplikaci Pošta ve Windows 8 vidíte všechny vaše účty z jednoho místa, ať už je to Hotmail, Gmail nebo firemní Exchange. Můžete si připnout e-mailové účty na úvodní obrazovku. Jakmile jsou připnuté, vidíte nové e-maily z připnutého účtu na aktivní dlaždici, aniž byste museli spustit aplikaci Pošta. Můžete si dokonce připnout jednotlivé složky. Vždy budete díky tomu v obraze.

Spusťte aplikaci Pošta na úvodní obrazovce Windows 8. Pokud aplikaci spouštíte poprvé, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft (dříve Windows Live ID) nebo klikněte na Registrovat se
k účtu Microsoft, kde vás jednoduchý průvodce provede bezplatným zřízením nového účtu.

Jakmile se aplikace spustí, zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu obrazovky) a klikněte na Nastavení. Zobrazí se nastavení dostupná pro aplikaci. Následně klikněte na Účty s pak na  Přidat další účet.

Můžete přidat buď účet od poskytovatelů v nabídce nebo přidal další účet, který zde není uveden.

 

Ukážeme si, jak přidat účet Seznam.cz.
Nejprve je potřeba se přihlásit do webového rozhraní vašeho e-mailu na Seznam.cz a povolit IMAP přístup. V levém menu webového rozhraní e-mailu od Seznamu klikněte na Nastavení > Pokročilé nastavení > sekce POP3/IMAP přístup a klikněte na Nastavit přístup. V sekci Povolit IMAP přístup zvolte Zapnuto.

Nyní v aplikaci Pošta zobrazte ovládací tlačítka (umístěním kurzoru do pravého horního rohu obrazovky) a klikněte na Nastavení  > Účty > Přidat účet > Další účet a vyplňte jednotlivé položky podle obrázku níže. "muj_mail" nahraďte svou skutečnou e-mailovou adresou.

 

 

 

Comments
 • and imap is enough for everybody, correct? :D

 • A když tam nemám možnost Další účet?

 • Kubas: tak aplikaci aktualizuj ze Store

 • Dobrý den, zadávám, jak je napsáno a bohužel se mi nevede. Poslal jsem si ověření na svůj email. Potvrdil jsem, že je email můj. Ale pokud chci Seznam účet přidat do účtů, tak nelze. jako hlavní email mám nastavený svůj email, který bych chtěl právě do účtů přidat. Není to právě ten zádrhel, přes který nechce přidat Seznam do účtů?    Samozřejmě jsem si zkusil i rozšířené podrobnosti, kde jsem vypsal vše jak je zde uvedeno.  

  Při zakládání Microsoft účtu jsem zadával vlastně tu hlavní email adresu, chtělo to po mně silnější heslo na založení, to jsem zadal, ale ani to, právě nefunguje při přidávání účtu do Win 8.

  Děkuji moc za radu.

  S pozdravem Milan Strnad

 • do kolonky uživatelského jména zadejte mail znovu

 • moc díky velmi mi to pomohlo

 • moc díky velmi mi to pomohlo

 • Nejde to ani náhodou....

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment