Řekněte nám, co si myslíte o navrhované české terminologii pro Windows

Řekněte nám, co si myslíte o navrhované české terminologii pro Windows

  • Comments 1
  • Likes

Zapojte se do komunity a pomozte nám vylepšit český překlad některých termínů v systému Windows 8.

Nebylo by zajímavé, kdybyste mohli říct, že jste se podíleli na vývoji systému Windows 8? Máte jedinečnou příležitost zapojit se. Staňte se součástí komunity na novém fóru Terminology Community Forum od 11. do 21. listopadu 2011 a hlasujte pro nejlepší překlady nebo navrhujte své vlastní.

Jak se zapojit?
Zapojení je snadné, přejděte na české terminologické fórum, klikněte na tlačítko „Sign in“ a přihlaste se pomocí vašeho Windows Live ID. (Pokud Windows Live ID nemáte, klikněte prosím na „Sign Up Now“ a projděte průvodcem.)

Po přihlášení prosím vyplňte „Display name“, které uvidí ostatní účastníci fóra. Můžete použít vaši přezdívku nebo případně vaše skutečné jméno, záleží jen na vás.

Kliknutím na odkaz „Glossary“ přejdete na seznam terminologie, ve kterém naleznete anglické termíny, jejich definice a stávající české překlady. Pomocí  „Suggest a Translation or Vote“ pak můžete poskytnout zpětnou vazbu.

V případě dotazů, problémů či návrhů k dalším termínům prosím kontaktujte cestina@microsoft.com.

Comments
  • Dobrý den mám program který semi nechce naistalovat díky tomu že jsem si pořídil novější windows 7 předtí m jsem mněl profesionali je to promně velké ochuzení a prosím Vás o radu jestli nato není pomocný program který mi muj program naistaluje do mého nového windowsu jeto hudební program magix music maker 12silver jeto promně velmi důležité děkuji

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment