Mnozí lidé si myslí o společnosti Microsoft, že dává na trh jen operační systém Microsoft Windows a sadu kancelářských programů Microsoft Office, ale Microsoft nabízí daleko více než tyto dva produkty.

V tuto dobu má Microsoft přes 250 produktů jak pro domácnosti, tak i pro firmy a spoustu dalších serverových a online řešení. Aby Microsoft ulehčil váš život a zpříjemnil vám zážitek z používání softwarových produktů, vyvíjí také vlastní hardwarová řešení, jako jsou web kamery, myši, klávesnice, herní zařízení a herní ovládače, z kterých jsme pro vás v tomto článku vybrali pár zajímavých.

Arc Touch Mouse
Každý člověk, který hodně cestuje, potřebuje ke svému počítači lehkou myš, která je skladná a bezdrátová, právě proto Microsoft přišel s myší Art Touch Mouse, která má komfortní křivky, díky kterým jednoduše zapadne do vaší ruky.

Ovládání je velice jednoduché a rychlost reakcí překvapí i Usama Bolta (nejrychlejšího běžce na planetě). Díky ohebné konstrukci je myš velice skladná, a když myš ohnete do podoby v horním obrázku, automaticky ji zaktivujete.

Microsoft Sidewinder X4
Lidé, kteří si rádi zahrají počítačové hry, určitě ocení klávesnici Microsoft Sidewinder X4, která vás potěší jak pohodlným ovládáním i při dlouhodobém používání, mnoha volitelnými klávesami, tak i tichostí tlačítek.

Díky technologii anti-ghosting se vám už nestane, aby vám vaše postava v počítačových hrách neudělala správný pohyb, když stisknete více kláves najednou.

Klávesnice také obsahuje klávesy na přepínání mezi profily ve hrách, podsvícenou klávesnicí a mnoho dalších funkcí, které ocení každý hráč.

Microsoft LifeCam Show NX-8000
Další zajímavá novinka je ultra přenosná webová kamera Microsoft LifeCam Show, s kterou můžete vést video hovory s kolegy či vaší rodinou, ať jste kdekoliv na světě.

Díky možnosti koupi dodatečných předních krytů kamery lze vaší kameru personalizovat podle vaší momentální nálady, zrovna máte.

Kameru lze jednoduše připnout k vašemu monitoru a po ukončení video hovoru odepnout, aby vám nepřekážela na cestách.

Další zajímavé hardwarové produkty společnosti Microsoft si můžete prohlédnout na webu Microsoft Hardware