Máte-li Windows 7 Ultimate, můžete libovolně přepínat rozhraní systému mezi 35 jazyky.

Jak na to?
imageNejprve je potřeba doinstalovat pomocí služby Windows Update jazykové balíčky, o které máte zájem. K dispozici je jazykový balíček pro angličtinu, arabštinu, bulharštinu, češtinu, čínštinu (tradiční), čínštinu (zjednodušenou), dánštinu, estonštinu, finštinu, francouzštinu, hebrejštinu, holandštinu, chorvatštinu, italštinu, japonštinu, korejštinu, litevštinu, lotyštinu, maďarštinu, němčinu, norštinu, polštinu, portugalštinu (Brazílie), portugalštinu (Portugalsko), řečtinu, rumunštinu, ruštinu, slovenštinu, slovinštinu, španělštinu, srbštinu (latinka), švédštinu, thajštinu, turečtinu a ukrajinštinu.

 1. Klikněte na tlačítko Start, do vyhledávacího pole zadejte text Update a v seznamu výsledků klikněte na položku Windows Update.
   

 2. V levém podokně klikněte na odkaz Vyhledat aktualizace a potom chvíli počkejte, zatímco systém Windows vyhledává nejnovější aktualizace pro váš počítač.
   

 3. Pokud jsou nalezeny aktualizace, klikněte na možnost Volitelné aktualizace.
  Vyhledání volitelných aktualizací

 4. Vyberte požadované jazykové balíčky a klikněte na tlačítko OK.

  Výběr jazykových balíčků

 5. Poté klikněte na tlačítko Instalovat aktualizace. Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.

Jazyk rozhraní systému Windows 7 můžete změnit pomocí tohoto postupu:

 1. Klikněte na tlačítko Start, na příkaz Ovládací panely, na položku Hodiny, jazyk a oblast a potom na položku Oblast a jazyk.
   

 2. Klikněte na kartu Klávesnice a jazyky.
   

 3. V nabídce Jazyk zobrazení vyberte ze seznamu požadovaný jazyk a pak klikněte na tlačítko OK.