Yeni Top 10 listesi ve WikiNinjas TV! ve artik TAT sadece TAT değil!

Yeni Top 10 listesi ve WikiNinjas TV! ve artik TAT sadece TAT değil!

  • Comments 7
  • Likes

Top 10

Yeni arkadaşlar gerçekten süper bir is basardılar, haftalık TOP 10 listesine giren Hasan ve Recep’e buradan şükranlarımı arz ederim. Eskiler nerede bakim? Bir dahaki hafta inşallah daha fazla TAT ismini görmek isterim bu listede…

 

 

WikiNinjas TV

Yakın zamanda WikiNinjas TV çıkacaktır. Kendine güvenen ve teknik videolar hazırlayan veya kösede bulunduran arkadaşlar benimle irtibata geçebilir mi? Sizinle güzel bir Project’e daha adim atmak isterim.

Daha fazla detay için lütfen İngilizce olan bu postumu okuyun: http://blogs.technet.com/b/wikininjas/archive/2014/01/19/technet-wikininjas-guide-to-microsoft-integration-services-biztalk-and-wikininjas-tv-group-last-call.aspx

 

WikiNinjas TR to Curah!

 

Bir ay önce harika bir is çıkararak 100 tane yeni Curah! yaratmıştık. Buradan yeniden Mehmet, Yavuz ve Davut kardeşlerime teşekkür ederim, çünkü ONLAR bu projenin miralarıydı. Aramıza yeni arkadaşlar katildi ve gecen bizimle çalışamayan arkadaşlar vardı, simdi Curah! İçin çalışmak isteyen var mı? Bana dönüş yapabilirisiniz?

Bu tıp projeler direkt Microsoft ile bağlantılıdır ve sizin sadece artı puan verecektir. Anlayan anlar ;-)

 

TAT artık sadece TAT değil

Bugünkü sizden son ricam, artık bloğumuz üzerinden sadece kendimiz ile ilgile konular yazmayalım. Dünya ve Wiki sadece bizden ibaret değil J

Başka arkadaşlar, Başka kısımlar, başka yarlar ve başka diyarlar J

En kotu ihtimal HIC BIR SEY YAZAMIYOSANIZ, teknik bir makale yazarsiniz…

 

Gokan Ozcifci

Comments
  • ellerine saglik Gokan. Ben seninle herseye varim. sen harika bir ekip liderisin bence. thank you very much Gokan. i can do everything with you. i think, you are perfect equip leader.

  • Gokan biliyorsun ki senin yaptığın her porjenin arkasındayım sonuna kadar da elimden geleni yapmaya hazırım. Tekrar ellerine sağlık kardeşim. Biz Türkler olarak gerçekten çok büyük bir ekibiz. Çok büyük projelere imza atmaya devam edeceğiz.

  • Bu kaliteli ekibin daha çok şey yapacağına inanıyorum.Bu amaçlada her zaman burda bende varım.Siz değerli arkadaşlarımla elimden geldiği kadar ve bilgim yettiği kadar destek olmaya hazırım.

  • Gökhan biz bu yola seninle beraber çıktık. TAT ekibi ile beraber bu yolda çok güzel işler çıkardık. TAT projesinde olduğu gibi bu projede de yanındayım..

  • :) Çok güzel olmuş, ekibe faydalı olabildikse ne mutlu bize.

  • Ellerine sağlık Gökan. Her zaman yanındayız.

  • I won that week, but Recep was getting up there! =^) Thanks, everyone!

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment