IT Camp logoI ve druhém měsíci roku 2014 pro vás máme připraveny IT Campy, tentokrát zaměřené na Windows 8.1.

Čeká vás den ve společnosti Windows 8.1 se vším, co k němu patří a všechno si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zaměřujeme se na technickou stránku věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Kromě úvodní přehledové prezentace na vás budou čekat už pouze dema, laby, zkoušení a testování.
Windows 8.1 IT campy jsou zaměřeny na nasazení a správu Windows 8.1 ve firemní infrastruktuře, přičemž probírat budeme zejména novinky, které Windows 8.1 obsahují v souvislosti s firemní infrastrukturou. Mimo jiné se podíváme na Workplace Join, nasazení Work Folders či Web Application Proxy, vyzkoušíme si Assigned Access, auto-triggered VPN, sideloading moderních aplikací, správu pomocí System Center 2012 R2 Configuration Manageru a Windows Intune a mnoho dalšího.
Bude pro vás připravena infrastruktura v podobě labů hostovaných v datacentru, a pokud si chcete den opravdu užít a otestovat pro vás podstatné technologie, zkontroluje, zda váš počítač splňuje všechny požadavky (OS Windows Vista a novější, Internet Explorer 8 a novější, rozlišení obrazovky alespoň 1280x800; kompletní seznam požadavků naleznete zde: http://technet.microsoft.com/en-us/virtuallabs/dn336436.aspx, , nainstalujte komponentu .NET Framework 3.5 a následně si vyzkoušejte připojení k testovacímu labu zde: http://aka.ms/holtest

Přijít můžete i bez notebooku, ovšem připravíte se tak o velkou část zábavy. Materiály a prezentace, použité během IT Campu, si odnesete s sebou, proto pokud nevezmete notebook, přineste si alespoň přenosný pevný disk, vše potřebné vám na něj nakopríujeme.

Termíny a lokality

17.2.2014 – Praha – registrace zde

24.2.2014 – Brnoregistrace zde

Agenda:

  • 8:30 - 9:00 - registrace účastníků
  • 9:00 - 12:00 - přehledová prezentace technických novinek, podrobný pohled na vybrané části systémů, příprava lab prostředí
  • 12:00 - 13:00 – oběd
  • 13:00 - 17:00 - prezentace, dema a laby klíčových novinek Windows 8.1

Pokud si tedy chcete zdarma vyzkoušet Windows 8.1 a dosud jste marně hledali volný den a spřízněné kolegy v oboru, naše IT Campy jsou ta správná šance.

- Kanty