Windows 8 Embedded k dispozici

Windows 8 Embedded k dispozici

  • Comments 1
  • Likes

Pravděpodobně víte, že kromě klasických verzí operačních systémů Microsoft produkuje i embedded verze, které jsou určeny pro jednoúčelová zařízení typu kiosky, informační tabule, počítače v automobilech a podobně.

image

Nejinak je tomu i v případě Windows 8. Již dříve uvedené edice Windows Embedded 8 Pro a Windows Embedded 8 Standard před několika dny doplnila edice Windows Embedded 8 Industry.

Vydání Windows Embedded 8 Industry přináší tři různé verze, které by měly uspokojit různé scénáře využití jak u výrobců zařízení, tak u enterprise zákazníků:

  • Windows Embedded 8 Industry Pro. Ideální SKU například pro bankomaty, zařízení ve zdravotnictví, či průmyslová zařízení.
  • Windows Embedded 8 Industry Pro (Retail). Toto SKU poskytuje specializovanou funkcionalitu pro využití v retailu, například POS terminály, kiosky, scannery a podobně.
  • Windows Embedded 8 Industry Enterprise. Tato varianta poskytuje specifickou funkcionalitu, využitelnou ve spolupráci s Windows 8 Enterprise. Bude dostupná v rámci volume licensingu během července tohoto roku.

image

Pokud vás Embedded operační systémy zajímají, mrkněte na getwindowsembedded8.com, kde najdete kompletní informace včetně možnosti stažení testovacích verzí.

- Kanty

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • Je technicky možné rozběhat Windows Embedded 8 na Raspbbery Pi?