Co IT-týden dal: materiály, Mnichov, SkyDrive

Co IT-týden dal: materiály, Mnichov, SkyDrive

  • Comments 1
  • Likes

KFL > Protože se tento týden Tomáš i Irena účastní jakéhosi obskurního školení, dostává se mi prostoru v CITD. Nejdřív mě napadlo, že bych je mohl nějak pomluvit, ale v rámci kolegiality od toho ustoupím.

Řeknu jen tolik, že tento týden se nesl hodně ve znamení SkyDrivu, s kterým si něco málo užila právě Irena, a v následujících minimálně 2 týdnech bych nikomu nedoporučoval se jí na toto téma ptát. Nebudu prozrazovat detaily, snad postačí, že se z jejího koutu začalo ve středu ozývat tiché “Ne… ne… ne,” které velmi záhy přešlo do “NE, NE, NEEEEE!” Finále vygradovalo nedefinovatelným výkřikem hrůzy a vzteku. Na vině samozřejmě nebyl SkyDrive jako takový…

Tento týden byly kromě jiného také publikovány materiály z Tech Days, které najdete na webu akce v sekci Ke stažení. Záznamy budou k dispozici také, doufáme v příští týden. Účastníci akce je dostanou přednostně, pro širokou veřejnost budou o něco málo později.

No a to je pro tento týden zhruba vše. Původně jsem chtěl zmínit ještě pracovní výlet do Mnichova, ale po trojím přepisování jsem zjistil, že na něm vlastně není vůbec nic zajímavého, tak jsem ho vypustil :).

Hezký (větrný a studený) a víkend,
- KFL, Kanty, Irena

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • Já osobně bych to dnes nazvala spíše "Co IT-týden vzal".