Informace o konci podpory Windows XP (aktualizováno)

Informace o konci podpory Windows XP (aktualizováno)

  • Comments 2
  • Likes

Pokud sledujete informace o životním cyklu podpory Microsoft produktů, pak víte, že Windows XP SP3 a Office 2003 podpora končí dne 8. dubna 2014. Pravda, do tohoto dne máme ještě více než dva roky času (ostatně přesný odpočet vám zprostředkuje Windows XP EoS Countdown gadget), ovšem speciálně ve větších organizacích není migrace pracovních stanic otázkou dnů, ale měsíců. Proto je přiměřený čas začít přemýšlet o změně a aby vám Microsoft tuto změnu usnadnil, spustil stránku s informacemi o konci technické podpory, která je aktuálně dostupná i v češtině:

Na stránku se dostanete kliknutím na obrázek, pokud budete potřebovat podrobnější technické informace o migraci na Windows 7, navštivte Windows 7 TechCenter.

- Kanty

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • When will end support for IE 8? Already on some servers does not work (there is required a newer version of the browser).

  • Jsme na českém blogu, můžete komentovat česky:) IE8 byl uveden jako integrovaná součást Windows 7, proto i ukončení podpory je stejné jako u Windows 7, u kterých je koncové datum obecné podpory 13.1.2015 a koncové datum rozšířené podpory (což je to, o kterém mluvíme o XP v tomto článku) ještě ani není stanoveno (obvykle bývá cca pět let po obecné podpoře).

    - Kanty