Update Rollup 1 pro WHS, SBS, SSE

Update Rollup 1 pro WHS, SBS, SSE

  • Comments 2
  • Likes

Minulý týden uvolnil Microsoft souhrnnou aktualizaci pro rodinu “malých” serverů, tedy pro Windows Home Server 2011, Small Business Server 2011 Essentials a Windows Storage Server 2008 R2 Essentials.

Vzhledem k tomu, že všechny tyto produkty vycházejí ze stejného jádra, dává souběžné uveřejnění aktualizace pro všechny systémy smysl. Update Rollup 1 je k dispozici v rámci Windows Update, není tedy potřeba stahovat a instalovat separátně, pouze zkontrolujte nastavení automatických aktualizací.

Podrobný popis toho, co vlastně Update Rollup 1 obsahuje, naleznete zde:

Součástí Update Rollup 1 jsou i opravy na klientské straně, tedy na konektoru, instalovaném na všech počítačích, připojených k WHS, SBS či SSE. Stejně jako u serverové části, klient je automaticky aktualizován pomocí Windows Update, popis obsažených oprav je součástí KB 2554637.

- Kanty

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • Existuje nějaký prodejce, který prodává nějaký server s Windows Storage Server 2008 R2 Essentials? Chtěly bychom ho zakoupit, ale nic se mi nepodařilo najít. Díky.

  • @Jiří Janata: server s Windows Storage Server 2008 R2 nabízí Fujitsu i HP takže se dá objednat u kohokoli kdo tuto značku nabízí. pokud nikoho takového neznáš tak se na mě obrať.