System Center Configuration Manager 2012 Beta 2

System Center Configuration Manager 2012 Beta 2

 • Comments 5
 • Likes

Další horkou novinkou, uvedenou na Microsoft Management Summitu, je System Center Configuration Manager 2012 ve verzi Beta 2.

Z hlediska funkcionality se jedná o plnohodnotnou (feature complete) verzi. Původně jsem chtěl vypsat seznam novinek ve srovnání se současným SCCM, ale jelikož verze 2012 je kompletně od začátku přepsaná, jedná se v podstatě o zcela nový produkt a srovnání s předchozím systémem na stránkách TechNet má cca 15 stránek.

Pokud tedy máte zájem o další informace, navštivte SCCM 2012 TechNet Documentation Library a pokud vás obsah zaujme, stáhněte a vyzkoušejte.

- Kanty

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Bohužel nefunguje s SQL Server 2008 R2 :(

 • Mylite se - nejedna se o plnohodnotnou funkci verzi. Nektere moduly a funkcionality nejsou aktivni.

 • Pro GiZMaaX

  Funguje mi dokonce s SQL Server 2008 R2 Express, dnes jsem to instaloval na úplně čistý (avšak kompletně opatchovaný systém) včetně již zmíněného SQL R2 a dokonce se mi podařilo odstranit všechny warningy a errory. Takře nevidím důvod, proč by neměl jet na plnohodnotné databázi (dokonce to mám celé nasazené v ESXi).

  Pro Jan Marek:

  Sice jsem neměl moc času se tím prohlížet, ale nenarazil jsem na nic, co by v tom nefungovalo. Zkuste to kdyžtak upřesnit.

 • Na SQL 2008 R2 skutecne nefunguje viz mstom.blogspot.com/.../system-center-configuration-manager.html