Přijďte se podívat na Microsoft Fest 2010

Přijďte se podívat na Microsoft Fest 2010

  • Comments 3
  • Likes

Rádi bychom vás pozvali na již pátý ročník konference Microsoft Fest 2010. Je pro vás připraveno celkem 22 přednášek týkající se vývoje aplikací na platformě Microsoft .NET a administrace systémů Windows, a to v podání předních českých odborníků z řad Microsoft Most Valuable Professionals a Microsoft Student Partners. Nabídka témat je široká a na své si přijdou vývojáři i IT profesionálové.

Akce se uskuteční ve dnech 27. a 28. listopadu 2010 v budově Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Malostranském náměstí.

Program konference a další informace najdete na webu http://www.ms-fest.cz. Vstup na akci je zdarma, stačí se jen zaregistrovat.

Zveme vás též na afterparty, která se koná v sobotu 27. listopadu večer v některé z pražských restaurací. Budete mít příležitost popovídat si s ostatními účastníky a s některými přednášejícími. Místo bude ještě upřesněno na webu konference.

Za organizační tým,
- Tomáš Herceg

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • bude z tohto podujatia video zaznam ?

  • Pokud mě paměť neklame, obvykle bývá, čili budu předpokládat, že stejně tomu bude i letos.

  • Som sa minule bavil s kamarátom, koľko mám asi registrácií na internete. A verte že som ich nedokázal ani spočítať.  Dneska pribudla do Altairisu.