Microsoft Days 2010 - registrace otevřena!

Microsoft Days 2010 - registrace otevřena!

 • Comments 5
 • Likes

Dnes byl spuštěn web pro Microsoft Days 2010, první dvoudenní a též vysoce technickou konferenci pro širokou (odbornou) veřejnost. Pokud se chcete zaregistrovat za zvýhodněných podmínek a třeba vyhrát i Xbox360, neváhejte - tato možnost je časově omezena!

Jak již bylo napsáno, jde pro český Microsoft o první vícedenní akci a věřte, že přípravy jsou v plném proudu. I tentokrát jsme vyslyšeli komentáře z TechNet konference či Developer Days a můžeme vám slíbit, že jsme udělali všechno pro to, aby byl obsah co nejvíce technický. Proto také říkáme, že se jedná spíše o školení, než klasické prezentace či semináře :). Myslím, že se máte opravdu na co těšit!

Více najdete na www.microsoftdays.cz.

- KFL

 

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Desne drahe za celkem standartni prednasky. Tohle tedy alespon na nasi firme vynechame...

 • Martin> Díky za názor. Pokud ani jedna z více než 40 přednášek nevyhovuje, pak je to jasné :). Dodám jen pro ostatní, že program bude ještě doplňován jakmile budeme mít další názvy a obsahy přidaných tracků.

 • Zial problem bude cena.

  Prva otazka, ktoru by mi polozili a je to zadarmo?

  Nie.

  Tak zabudni!!!

  To je deformacia minuleho obdobia, kedy Technet akcie boli zadarno a tak si sef na to zvykol a teraz ked treba zaplatit je mimo.

  Pritom je jasne, ze priprava/realizacia... takejto akcie nieco stoji a doba velkych rozpoctov je prec.

  Peto

 • Zdravím, naše firma je zaregistrována v MS Partner Network, ale při pokusu o registraci mi to vypíše hlášku o tom, že je neplatný číselný kód...tak jestli někdo víte co s tím...díky!

 • Jirka> Zjistíme.