Licenční webcasty - březen 2010

Licenční webcasty - březen 2010

 • Comments 5
 • Likes

V druhé polovině března proběhla čtyři online školení s tématikou licencování. Pokud jste se nestihli zúčastnit, nabízíme vám záznamy ke shlédnutí v rámci portálu MSTV.cz.

Všemi prezentacemi vás provede zkušený harcovník, kolega Peter Rus. V průběhu dalších týdnů připravíme navazující díly, které pokryjí další část licenční problematiky.

Vzhledem k tomu, že otázky licencování patří dlouhodobě k nejčastěji zmiňovaným oblastem, kde by mělo dojít k větší osvětě věříme, že naše čtyři přednášky padnou na úrodnou půdu a pomohou vám.

- KFL

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Dobrý deň,

  prostredníctvom TechNetFlash som sa dozvedel o možnosti získať viac informácii v otázkach licencovania produktov spoločnosti Microsoft, vďaka Vami pripravovaných online webcastov. Sám som sa v minulosti stal "malou" obeťou vlastnej neinformovanosti a preto Vám chcem touto cestou za túto príležitosť poďakovať a teším sa na prehĺbenie vedomostí v týchto, naozaj nie jednoduchých, otázkach. Určite sa na týchto seminároch zúčastním, prípadne si ich prezriem zo záznamu a budem rád pokiaľ takúto možnosť budem mať aj v budúcnosti.

  Srdečne Vás pozdravujem a držím Vám palce pri vykonávaní Vašej všetkým prospešnej práce.

  Pavel SACHS

  wss08@hotmail.com

 • Od 15:00 je to naprosto nereálné poslouchat. Fajn aktivita, ale nevhodně načasovaná!

 • Pavel> Děkujeme, vynasnažíme se o co nejlepší výsledek. Bude samozřejmě prostor pro otázky i odpovědi.

  Jan> Jaký čas by byl lepší? Plánovali jsme to na odpoledne, protože nám to přišlo nejvhodnější, ale necháme si rádi poradit. Jinak záznam a zpracované otázky/odpovědi bude dostupný pár dní potom :).

 • no časy bych plánoval podobně jako wugy někdy okolo 17h to už jsou většinou všichni po práci  ;)

 • Michal> Tato možnost nás také napadla, na druhou stranu jsme zase zvažovali, zda se bude chtít účastníkům sedět u počítače i po pracovní době. Proto jsme zvolili odpoledne. Příští sérii zkusíme tedy o 2 hodiny později a uvidíme :).