Co IT-týden dal: učíme ho česky

Co IT-týden dal: učíme ho česky

  • Comments 2
  • Likes

Helena> Včera se naše firma oficiálně loučila s uplynulým pololetím a tudíž tu dnes vládne klid a já jsem tu opuštěná. Neúčastnila jsem se totiž této rozlučky, ale byla jsem se podívat na nově vznikající (mohu-li to tak říci) pobočku Windows User Group v Hradci Králové. Po roce se našli 2 noví organizátoři a podařilo se sehnat nádherné prostory Technologického centra. Včera se tedy konal “comeback” mezi živé, který vedl Petr Puš s tématem Microsoft Enterprise Library. Dalšími plánovanými tématy jsou: Windows 7 a To nejlepší z DevDays. Držím moc palce, aby se dařilo.

WUG HK I.  WUG HK II.

V příštím týdnu se pak můžete těšit v Novém Jičíně na “Základy Active Directory a Group Policy” a v Karlových Varech na “SQL z pohledu administrátora”.

Já aktuálně žiji plánováním. Chystám zimní setkání pro organizátory WUGu, teambuilding s MSP a v neposlední řadě mé body pro TechNet konferenci 2010. K tomu příští víkend máme IT Challenge a tak ten čas krásně utíká.

Česká vlajka

Ani vývojáři dnes nebudou v tomto postu zanedbáni. Mají totiž jedinečnou možnost podílet se na testování lokalizačního balíčku pro Visual Studio 2010 Professional. Jsem pevně přesvědčená, že se mezi vámi najde někdo, kdo rád přispěje k tomu, aby “mluvilo” správně česky.  Pro více informací a registraci pište na: czechvs@microsoft.com 

Kolegové se mi dnes někde rekreují a tak se tedy jménem celého týmu loučím a přeji vám prožití mrazivého víkendu někde v teploučku.

Helena

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • Učit vývojový soft česky je největší blbost, která může někoho napadnout. Doufám, že ta lokalizace půjde vypnout.

  • Jiří Matějka: Osobně tipuji a doufám, že se bude jednat o lokalizační balíček, který si buď nainstalujete nebo ne (případně pak vždy změníte v nastavení).