Co IT-týden dal: plánování, bilancování, spokojenost

Co IT-týden dal: plánování, bilancování, spokojenost

 • Comments 2
 • Likes

Helena> Tento týden byl ve znamení finálních příprav pro pololetní hodnocení a tak všichni schůzovali, plánovali, připravovali. Mimo to se nám podařilo rozseknout jednu důležitou věc a teď již můžeme radostně oznámit, že se letos v březnu můžete opět těšit na další ročník TechNet konference. Byli bychom velmi rádi, když byste nám napsali do komentářů, co se vám na loňské akci líbilo a co byste určitě uvítali. Pokusíme se vám vyjít vstříc. Přípravy se teď dostanou do plného proudu a tak nám držte palečky. Co nevidět také vyjde lednový TechNet Flash zpravodaj. Pokud jej tedy ještě nemáte, neváhejte se přihlásit k jeho odběru zdarma.

Tomáš> Kolega KFL, toho času jsoucí mimo (tedy kancelář, za duševní stav hovořit nemohu), mě požádal, jestli bych někam do textu nezařadil odkaz na jeden zajímavý článek, jak funguje služba Hotmail/Live Mail. Článek stojí za přečtení, protože se dozvíte, kolik železa a xx-bytů a dalších věcí je v pozadí celé služby.

Jinak v naší pobočce probíhá opět MYR (příspěvek skoro na rok přesně vám vše objasní), takže lidé různě bilancují a připravují hromadu reportů pro své nadřízené (což je asi nejlepší vyjádření momentálního týdenního stavu u nás).

V neposlední řadě chci ještě jednou zvýraznit Radimův článek na téma Výsledky průzkumu spokojenosti. Snažíme se skutečně brát v potaz vaše připomínky a zapracovat je do našich nadcházejících aktivit. Takže jestli vás cokoli napadne, co bychom měli zlepšit, napište nám to prosím do komentářů, či přímo Radimovi.

Přejeme vám odpočinkový a ničím nerušený víkend,

Helča, Tom a zbytek týmu

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Co by se mi líbilo:

  - Dostupné zpoplatnění akce, aby se vyfiltrovala určitá skupina návštěvníků

  - Ask the experts

  - Doprovodné "odpočinkové" věci typu Xbox, Surface,...

  - Více místa na nohy v sále (posledně už to bylo peklo - Praha)

  - Přednášející, kteří přednášet "chtějí a umí" a ne "musí" :-)

 • JP> Kromě prvního bodu máme v plánu zatím všechno :)