Windows 7 jdou do prodeje

Windows 7 jdou do prodeje

 • Comments 3
 • Likes

Dnešní den, 22. říjen 2009, je pro naši firmu velmi důležitý. Na trh se totiž dostávají Windows 7.

Nová verze klientského operačního systému je samozřejmě očekávána s napětím, přičemž nejvíc napjatí jsme samozřejmě my. Sedmičky jsou dostupné už cca rok od první bety a ohlasy na ně jsou prozatím více než pozitivní (byť se samozřejmě objevují i neutrální či negativní komentáře), což je v každém případě příjemné. Pro nás všechny :).

Přejme tedy Windows 7 hodně úspěchů a vám, IT odborníkům i uživatelům, spokojené  a šťastné chvilky se spolehlivým klientským OS :).

Na závěr dvě fotky. Dnes tu najdete většinu lidí v pozitivně napjatém očekávání a nechybí samozřejmě ani výzdoba…

DSC_0005  DSC_0015

- KFL

P.S. – Mimochodem – jeden náš nejmenovaný kamarád, Honza Šteberl, byl asi prvním v ČR, kdo si objednal Windows 7 v den jejich dostupnosti. Jinak by nám nepsal ve 23:56, že už zbývají jen 4 minuty do objednání :).

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Přeju sedmičkám hodně úspěchů  všem uživatelům tohoto OS hodně příjemných chvil a překvapení. Do dnes objevuji novinky a vždycky mě 7 mile překvapí.

  Nejmenovaný spolubydlící, Honza Šteberl přišel domů v 0:36 s papírem o elektronickém nákupu licence Window 7. Ano, byl asi prvním nebo minimálně nejdychtivějším :-).

 • Ta fotka vypadá skoro jako retail prodejna a ne recepce :) Chtělo by to nějaký retail zavést.. "Microsoft Store" má být v USA, bude i v ČR?

 • Bohužel se jedná opravdu pouze jenom o fotku recepce.  V současné době  nemáme v plánu otevřít retailový Microsoft shop.  Nicméně si myslím, že obchod, kde by bylo možno si vyzkoušet všechny produkty MS a následně je i koupit, by byl opravdovým tahákem.

  Jan Urbík

  OEM Marketing