Co IT-týden dal: Cestování

Co IT-týden dal: Cestování

 • Comments 2
 • Likes

Tomáš > Kdy se vám může poštěstit napsat CITD (jak rubriku obvykle pracovně nazýváme) přímo z Milána? Já mohu pravdivě odpovědět, že třeba dneska. Sedím v milánské pobočce na prezentaci pro italské MVP-ky, venku se střídá babí léto s mraky a uvnitř zní s kadencí kulometu hlas prezentátora z řad serverové skupiny zdejších "Májkrosofťáků". Pobočku byste tu hledali docela obtížně, je schovaná za stromořadím vedle hlavní komunikace do centra a identifikuje jí snad jen nenápadný nápis těsně před odbočkou do areálu. Uvnitř naleznete variaci na open space, i když určitá specifika tu jsou. Tak třeba tisíce stojanů s hasicími přístroji, byť fumáre ve vnitřních prostorách je pochopitelně zakázané. Nebo nápojové automaty s kódem, aby to tu místní návštěvníci akcí jen tak nevybílili (:o))). Jo a plakáty v Italštině, ale to je asi jasné, že?

Pro uživatele letecké dopravy mám jednu radu - před odletem si raději zkontrolujte kapsy svých batohů, abyste náhodou na letišti při bezpečnostní kontrole neřešili, copak je to za velký ostrý předmět, který se pánovi za monitorem moc nepozdává. Vždy je možnost poslat náhodný nález se zavazadlem do útrob letadla, takže panikařit nemusíte. Pokud následně zjistíte někde v Německu na přestupu, že máte na klíčích další ostrý předmět o velikosti přívěsku, pak už můžete být naprosto v klidu (:o))).

Radim> Konečně jsem se zaregistroval na TechEd... Měl jsem to napsané na lístečku již asi 3 týdny, ale až teď jsem se k tomu dostal. Míst ubývá, tak bych nerad zůstal před dveřmi, to by bylo, jako kdyby na delegáta cestovní kanceláře nezbylo místo v autobuse :)))

Také jsme intenzivně zapracovali na hledání konzultantů do Microsoft Partner Network, jste-li tedy geek v některém tam uvedeném řešení, ..., jste náš člověk!

Pěkný víkend a co nejméně špatných cestovatelských zkušeností za všechny své kolegy (o kterých netuším zbla, kde mohou být) přeje

Tomáš & Radim

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • z cisla 03/2008:

  Paní celnice se hned začala ptát na uniformu, usmála se, já laškovně odešel k rentgenu, aby mi tam pečlivá paní kontrolorka zjistila, že na klíčích se jí cosi nelíbí. Následuje krátký přepis našeho rozhovoru:

  Celnice: "Mohu se podívat, co to máte na klíčích?"

  Já: "Ano".

  Celnice: "Ale to je nůž!"

  Já: "Ano, je"

  Celnice: "Ten ale nemůžete mít s sebou, musíte jej nechat tady".........

  ......

 • To LC - ano, přesně tak. Stejná zkušenost z Košic. Někdy se holt člověk nepoučí. Díky za připomenutí (:o))).