Co IT-týden dal: já sám samotinký...

Co IT-týden dal: já sám samotinký...

  • Comments 2
  • Likes

Radim> jak se tak přes ospalé oči dívám kolem sebe, asi budu dnes jediný, kdo se o trošku bulvárku pro tento týden postará. Tento týden byl, jako asi posledních 20, celkem "buzy", i přesto jsem ve středu a ve čtvrtek absolvoval školení, u kterého jsem byl přesvědčený, že se mě netýká (a tím se mi ofic. pracovní týden smrskl na 3 dny). Včera jsem "dnes" do dvou ráno instaloval Windows Server 2008 a Hyper-V apod. a říkal si, proč mi ta Virtual Machine nechce naskočit, a ejhle, stačilo si přečíst SMS od Radima P. (ne, v tomto případě nejde o mě :) ) a bylo to jasné. Bylo totiž třeba doinstalovat KB 950050, 956589, 956774 ... a jede! Předminulý víkend jsem dokonce vytvořil svůj vlastní rekord: za ty dva dny jsem na svůj počítač nainstaloval postupně i zároveň 6 různých operačních klientských/serverových systémů :)

Hezký víkend vám za IT Pro tým přeje Radim
(počasí na sobotu a neděli)
(budete-li se někdo pohybovat v sobotu a neděli kolem Uherského Hradiště a rádi byste si šli společně se mnou zaběhat, dejte vědět na radimp@micr..., dáme společný trening!)

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • Také mám pocit, že poslední dobou hrnu stále dokola instalační DVD na HDD a následně instaluji SP, HotFixes apod. abych se pak kochal krásou novinek. Ale toho času co? :-)

    IMHO a co děti? Mají si kde hrát? Dnes už se na ně podívám. Slibuji.

  • "Děti" roste jak z vody :)

    Trening: opět já sám samotinký...