Zašleme vám DVDčka W7 a W2008 R2

Zašleme vám DVDčka W7 a W2008 R2

 • Comments 4
 • Likes

KONEC NABÍDKY, DVDčka UŽ NEJSOU AKTUÁLNÍ, NOVÁ VERZE W7 COMING SOON :)

Všem IT odborníkům nabízíme k zaslání zdarma dvoj-DVD Windows 7 Beta a Windows Server 2008 R2 Beta. Tedy jste-li IT odborník, můžete si DVDčka objednat přímo zde (link zrušen). Podmínkou objednávky je v průběhu registrace pochopitelně uvedení vaší fyzické adresy :), také mít správně (jako IT roli) vyplněnou kolonku "Jaká je vaše primární role ve společnosti nebo organizaci?" (možné IT role jsou označené tečkou) a být kontaktovatelný (nejste-li, nemůžeme vám nic zaslat). Přesný návod, jak postupovat, je na uvedeném linku v průběhu objednávky. Jedná se o velmi podobný proces, jako když se u nás registrujete na seminář či konferenci (tedy Live ID a stejný online nástroj).

Dvoj-DVD s Windows 7 Beta a Windows Server 2008 R2 Beta zde k objednávce (link zrušen)

Hezký víkend, Radim

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Díky moc lidi za návůdek :) až to nebude aktuální tak si to nechám zarámovat ;) prostě ty MS produkty zbožňuju. Už se těším až za 2 roky vystuduji střední a začnu o to jevit ještě větší zájem ;)

 • Carlos ( bývalý CrashX ): Mluvíš mi z duše, já taky potřebuju ještě 2roky doklepat na střední a pak bych se rád zajímal o MS, protože na rozdíl od široké veřejnosti jeho produkty v poslední době  miluju :)

 • Diky za podporu!

  Radim

 • Hladík Jan

  El Rancho a.s.

  Hanusova 16/347

  Praha 4

  140 00