Běžně na Technet blogu nepřetiskujeme marketingové materiály ani informace o aktuálních nabídkách. Nicméně v tomto případě uděláme výjimku.

Otázka tedy zní - potřebujete více? Ptáte se čeho? Drtivá většina firem i jednotlivců má svůj vlastní web, webové aplikace, e-shopy, zkrátka cokoli, co dnes ve světě online "prezence" funguje. Pokud hostujete své stránky v klasickém sdíleném webhostingovém prostředí, můžete nezřídka narazit na limitace a omezení ze strany správce, kter�� buďto nejdou vyřešit, anebo na ně musíte aplikovat kompromisní řešení, popř. hledat jinou variantu tak, aby vše fungovalo. Řešením podobné situace je potom vlastní server, který máte pod vlastní správou a kde si tudíž můžete dělat doslova co chcete. Jenže v dnešní době, kdy se snaží všichni šetřit, ani tohle nemusí být ideální cesta.

Jinými slovy - potřebujete více? Flexibility, kontroly, možností, škálovatelnosti, a to vše za přijatelné peníze? Společnost Microsoft spustila s několika hostingovými partnery nabídku virtuálních dedikovaných serverů (někdy též řečených virtual private server), které nabízí všechno to, o čem tu byla řeč, navíc za velmi příznivých finančních podmínek. Servery s OS Windows Server 2008 jsou virtualizovány nad technologií Hyper-V a nabízí díky nové architektuře webového serveru IIS7 a všech návazných komponent širokou škálu technologických možností. Od hostingu statických stránek v HTML, až po dynamický obsah tvořený v ASP.NET, PHP a dalších.

Pokud jste tedy v situaci, kdy řešíte problémy vašich online služeb a prezentací, anebo zvažujete co dál a kam se posunout, tahle nabídka by vám určitě neměla uniknout.

Link: http://www.microsoft.com/cze/windowsserversystem/hosting/default.mspx

- KFL