Co IT-týden dal: a hlavně komu co dá!

Co IT-týden dal: a hlavně komu co dá!

 • Comments 6
 • Likes

KFL > Tento týden v rychlosti: pondělí (záplava soutěžních e-mailů), úterý (zubař), středa (dovolená), čtvrtek (zubař) a pátek (soutěž).

A teď už k soutěži a vyhlášení!

Zadání bylo víceméně velmi jednoduché – přetextovat píseň Sladké mámení tak, aby obsahovala klíčová slova z IT branže a MS technologií.

Ze začátku se zdálo, že nikdo nechce soutěžit. První příspěvek dorazil asi hodinu po vypsání klání, ale pak bylo ticho po pěšině. Nakonec ovšem všechno dobře dopadlo, zvlášť v pondělí před uzávěrkou dorazilo něco málo výtvorů, a to včetně dvou MP3ek, takže se nám ve finále sešlo přes deset uchazečů.

Po důsledném zkoumání textů, rytmiky, provedení, vtipnosti a celkově originálnosti pojetí můžeme dnes vyhlásit vítěze. Bude jich celkem pět, ale protože jsou Vánoce, rozhodli jsme se ocenit ještě další tři místa malým dárkem za účast. Celkově tedy bude 8 ohodnocených míst. Tak jedem!

 1. místo – Jiří Beneš s přítelkyní (Windows Vista Ultimate SP1)
 2. místo – Petr Pecháček (WD Passport 250 GB)
 3. místo – Tomáš Jartymyk (Microsoft LifeCam VX-7000)
 4. místo – Přemysl Vavroušek (USB rozbočovač Axago)
 5. místo – Petr Vlk (USB rozbočovač Axago)
 6. místo – sirDestructioner (4 GB flash-disk)
 7. místo – František Zelina (4 GB flash-disk)
 8. místo – Pavel Sýkora (4 GB flash-disk)

Vítěznou MP3 si můžete stáhnout, stejně jako MP3 od Pavla Sýkory (stahujte), u které je nutno především ocenit provedení a odhodlání autora :). Prvních pět vítězných textů si můžete přečíst v tomto dokumentu. Uvedené autory prosím, aby mi poslali kontaktní údaje, popř. napsali termín, kdy by si pro cenu přišli k nám na pobočku :).

Disclaimer: Protože jsou vítězná místa založena na subjektivním hodnocení naší poroty, nelze proti finálnímu pořadí nijak protestovat a musí být bráno jako definitivní ;).

Tímto děkujeme všem hráčům za účast, vítězům blahopřejeme a budeme se těšit na další soutěžní klání v nadcházejícím roce…

Radim> Já jsem zase pro změnu celý týden "vyšíval" na aktivitách kolem naší IE záplaty, tedy články, emailingy na parnery a zákazníky, interní telefonáty/emaily, apod. Jen pro zajímavost, celé to začalo telefonátem z našeho MSRC týmu ze soboty na neděli ve dvě ráno, a pak už se to "táhlo" až do včerejšího večera... nová záplata byla "porozena" pouze 9 dnů po jejím veřejném odhalení.

Krásné Vánoce, hodně klidu, pohody, a především zdraví i štěstí do roku 2009 vám přejí:
KFL, Tomáš, Radim, Helena
….a vůbec celá ta naše povedená partička lidí z českého i slovenského Microsoftu :)

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Vítěz je vskutku oprávněný - super text... :-))))

 • 8. místo je ale úplně nejvíc...

 • První místo opravdu SKVĚLÁ práce ve výborném závěsu 3. místa :-)

 • Tož tedy díky za ocenění. Kontakt pošlu a chválím ostatní soutěžící ;).

 • pokud se nekdo probudil ohledne IE bug ze soboty na nedeli tak to nechapu

  uz ve ctvrtek vecer bylo jasne ze je zde ohrozeni, v patek vyslo prvni info. Porad to neni kompletne vyreseno.

  Kybych o tom sam zakazniky neinformoval tak se to od nikoho nedozvi. Vetsina rekla ze udelaji rozhodnuti zda IE dale pouzivat.

 • To al> Ja bych zase nechapal, kdyby nekdo zareagoval okamzite, jak z pohledu organizace/koordinace, tak z pohledu "ukvapenosti", zde 10x vice plati "dvakrat mer a jednou rez".

  Ale vas zakaznik se o tom dozvedel - prave od vas (za to diky), a to je dulezite. Nemame v databazi celou CR :). Komunikace je zalozena na partnerech a dalsich prostrednicich.

  Mimochodem, nedovedu si, na teto urovni ohrozeni (neslo o nic zdrcujiciho), aby se o tom informovalo vice - informace vysla na vsech klicovych i regionalnich online portalech i denicich, informovaly o tom 3 televize, my jsme o tom poslali emaily na partnery, security kontakty, nase zakazniky, se kterymi mame primy vztah, podrobne informace vystavili na webu a mnohe dalsi... Porad malo? Tedy schuti do nektere jine platformy, ktera o svych chybach neinformuje vubec! :-) http://www.zive.cz/Bleskovky/Nova-verze-Firefoxu-305-osm-bezpecnostnich-oprav-tri-kriticke/sc-4-a-144931/default.aspx