Co IT-týden dal: Honzo vše nej, stařík KFL 7

Co IT-týden dal: Honzo vše nej, stařík KFL 7

  • Comments 3
  • Likes

Tomáš > Tento týden jsem si začínal připravovat podklady pro nominace a renominace MVP a následující dva týdny budu “datlovat” asi 40 renominací a nových nominací do našeho interního toolu. Jen pro představu - nad jedním kandidátem strávím cca 1 hodinu času, což implikuje přinejmenším 40 následujících hodin strávených nad všemi (re)nominacemi. A teď telegraficky další události:

Včera měl jeden nejmenovaný kolega z písecké komunity narozeniny a já jsem mu slíbil, že ho “prásknu” dneska na blogu. Takže Honzo, vše nejlepší ještě jednou (:o))).

Včera mi také KFL poprvé ukázal Windows 7, zatím jen narychlo a zevrubně, takže svůj názor jsem si ještě neudělal (:o))).

Také prosím vemte v potaz nejnovější naše aktualizace systému - viz Radimův článek z minulého pátku.

Jo a pokud jsme minulý týden v pátečním příspěvku zrovna nesršeli vtipem, berte to prosím s rezervou. I my jsme jen lidé z masa a kostí (:o))).

 

KFL > Ano, jsme lidé z masa a kostí, což jsem si v uplynulých sedmi dnech dokázal hned několikrát. Nejprve v sobotu ráno, kdy mi moje schánka připomněla bujarý páteční večer, potom jsem na to myslel taky v pondělí, úterý, středu i čtvrtek, a koneckonců i dneska, když jsem opět lezl zdevastován ze sportovního zařízení. Ale dost o tom. Jsme zkrátka zcela normální .. tedy až na ty úchylky, které tu občas předvádíme :).

Tomášovi jsem opravdu mimo jiné ukázal i Windows 7, které jsem si nainstaloval na svůj (od středy) starší HP notebook. Vypadají velmi dobře a to je zatím všechno, co vám řeknu, protože jsem neměl příliš času si s nimi hrát. Řešil jsem detaily několika akcí, píšu jeden článek o IE8, dotáčím screencasty na Hyper-V, chystám jednu spešl prezentaci, k tomu zítra odlétám do Barcelony na IT Forum 2008 a navíc bych měl ještě vymyslet vánoční soutěž o zajímavé ceny :). Loni jsme si trochu pohráli se slovíčky, letos by to mělo být o něco složitejší. Pokud máte nějaký nápad co a jak, a samozřejmě nemáte problém se tím předem vyloučit z klání :), dejte vědět.

O Windows 7 tedy budeme psát více v nadcházejícím období, vydržte. Během příštího týdne se můžete těšit na průběžné zpravodajství ze Španělska a největší evropské IT akce.

Hezký a klidně strávený víkend vám přejí,
Tomaash + KFL + Radim (kdesi ledaskde kdekoli někde pryč)

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • <p>Tak j&#225; moc děkuji ještě jednou za př&#225;n&#237; a tak&#233; za nezveřejněn&#237; mailov&#233; adresy tomaashovi :).</p> <p>To KFL: šťastn&#253; let a nezapomeň na slušn&#233; vychov&#225;n&#237; :)))</p>

  • <p>Tento t&#253;den jsem si zač&#237;nal připravovat podklady pro nominace a renominace MVP a n&#225;sleduj&#237;c&#237; dva t&#253;dny budu “datlovat” asi 40 renominac&#237; a nov&#253;ch nominac&#237; do našeho intern&#237;ho toolu. Jen pro představu - nad jedn&#237;m kandid&#225;tem str&#225;v&#237;m cca 1 hodinu času, což implikuje přinejmenš&#237;m 40 n&#225;sleduj&#237;c&#237;ch hodin str&#225;ven&#253;ch nad všemi (re)nominacemi.</p> <p>To s tim nesmite OBCHODOVAT jako s bramborami na kila. Nebo se mylim? Poucte me. Ne nerozumim a nechci rozumet &nbsp;vyssim cilum ani ucelum, ktere sveti prostredky.</p>

  • <p>to zalezi co chcete, </p> <p>*muze to byt vtipna podivka z oblasti IT (zadani poctu slov)</p> <p>*muze to byt fograficka soutez -s ruznymi kategoriemi foto z oblasti IT</p> <p>*muze to byt krizovka s tajenkou, jednotlive polozky muzou byt zakodovany takze je potreba je dohledat pres zadany vyhledavac (napr jako bigsnapsearch s dnesni otazkou, co bylo bylo v 1830 povazovano za medicinu, horcice nebo kecup)</p> <p>*zprogramovani neceho</p> <p>*nalezeni ruznych indicii na ruznych strankach treba slova, ktere vyjadruje obsah daneho clanku, kdyz se slova daji dohromady daji dohromady vetu, citat...</p> <p>*naresleni obrazku s pouze vyuzitim textoveho editoru a alfanumerickych znaku (obrazek vznika slozenim znaku)</p>