Co IT-týden dal: KFL je i není, Tomáš také

Co IT-týden dal: KFL je i není, Tomáš také

  • Comments 1
  • Likes

KFL > Tomáš se jako přející kolega vyjádřil velmi pregnantně směrem k mé osobě v Live Messengeru a dost mě tím naštval. Proto jsem celý týden nepsal a nebudu ani teď. Jen řeknu, že na oplátku změním heslo našemu blogovacímu uživateli a Tomášovi ho neřeknu. Takže nebude psát zase on a dojde mu, jak moc jsem pro něj důležitý a proč by měl se mnou vycházet dobře a mít mě rád. Tak! :)))

Příští týden už bude lépe, aneb "normal service will be resumed next week" :).

Tomáš > Sebekriticky jsem asi hodinu po výše uvedené hlášce uvedl toto: "KFL není hovado", což KFL zřejmě už nezaregistroval. Původem všeho jsou ale legrácky, které si dělal na můj účet, čímž naštval zase mě. Ať si klidně změní heslo, nezblázním se. A vnucovat se také nebudu (:o))). Tak!

Radim> já se "zašívám" na dvou konferencích konkurence (na jednu mě nepustili ofic. cestou - prý nejsem koncový zákazník a konference není pro partnery! (registroval jsem se jak "na tajno", tak ofiko jako MS člověk), na druhou mě pěkně slušně pustili :) ). Dovedete si představit, že bychom vám jako partnerům MS neumožnili přístup na konferenci z jakéhokoliv jiného důvodu, než je kapacita? Jo a ještě jsem byl (služebně) mimo :).

Příjemný prodloužený víkend,
uražený (drzý) KFL a drzý (uražený) Tomáš, (Radim se zase někde natajno schovává)

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • chlapci, chlapci, to si nemůžete normálně lidsky rozbít hubu a musíte to řešit přes web? :-)