IEAK8 Beta k dispozici!

IEAK8 Beta k dispozici!

  • Comments 3
  • Likes

Internet Explorer ve verzi Beta 2 je už příjemnou a stabilní aplikací (už ho máte?), která přináší spoustu vylepšení a pro uživatele IE i nových funkcí. Akcelerátory, kompatibilní režim prohlížení, Web Slices, InPrivate browsing apod. jsou věci, kterým se budeme věnovat v jiném článku, každopádně právě ty v IE8 jsou a v rozsáhlejším nasazení je potřeba mít nad nimi kontrolu.

IEAK8 Beta (Internet Explorer Administration Kit 8) je sada nástrojů, s jejichž pomocí můžete vytvářet vlastní instalační balíčky IE8, upravovat a konfigurovat IE8 jako takový pro nasazení právě ve vaší firmě. S IEAK8 tedy můžete připravit IE8 tak, aby vyhovoval právě vám. Upravit možnosti vyhledávání pro uživatele, stránku prvního spuštění browseru, dodat vlastní akcelerátory, nastavit možnosti prohlížení internetu (např. zakázat InPrivate browsing, nastavit kompatibilní režim prohlížení aj.) a spoustu dalšího.

Když připočtete zhruba 100 nastavení, které IE8 přináší do Group Policy, tvoří kombinace IE8 a IEAK8 velmi silnou a efektivní dvojku pro vaše prostředí.

Info: http://technet.microsoft.com/en-us/ie/cc889351.aspx
Download: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=125721

 

- KFL
 

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • no beta 2 je lepsia ako prva ale tak chrome ma akosi lepsi vyvoj, rychlejsie na nom pracuju a hlavne podla mna zbytocne vydavat IE8 ak je jeden z najpomalsich v javascripte a aj v podpore standardov ked tak slabo zvlada acid3 test

  • Pokud spravujete rozsáhlejší prostředí a uživatelská nastavení jsou vaším denním chlebem, určitě vás

  • Autor : Lukáš Křovák, Microsoft Internet Explorer 8 (IE8) je nejnovější verzí světově nejpoužívanějšího