Co IT-týden dal: Pozdě ale přece, kvíz

Co IT-týden dal: Pozdě ale přece, kvíz

 • Comments 6
 • Likes

Tomáš > Krásné, byť poněkud zatažené odpoledne. Nemyslete si, že jsme zapomněli na dnešní porci CITD (jak píše s oblibou KFL). KFL odjel na dovolenou a vrátí se buhví kdy. Faktem je, že málem neodjel. Pomalu celý týden jsme řešili, kde že mohou být jeho lístky na trajekt - velká detektivka, to vám povím. Ale nakonec je našel a dnes ráno, doufám, že šťastně, odjel. V souvislosti s jeho dovolenou se nabízí následující kvíz:

Víte co si správný IT Evangelista bere s sebou na dovolenou ke čtení?

A/Odbornou publikaci z nakladatelství MS Press.
B/Zábavnou literaturu, náhodně objednanou, hlavně, aby bylo co číst.
C/Vytisknuté "White Papers" o SBS/EBS, Hyper-V a tak podobně.

Tipovat můžete v komentářích.

A teď pár zajímavých věcí, které by vás mohly zajímat:

- Ve středu 10.9. se koná výroční meeting písecké pobočky Windows User Group. Přednášet zde bude Martin Pavlis (MVP) o novinkách v SBS a EBS 2008.
- Příští týden ve čtvrtek má vyjít další vydání TechNet Flash zpravodaje. Prozradím vám, že se bude soutěžit, a to o zajímavou věc. Pokud "TNF" zpravodaj neodebíráte, zde si jej můžete zaregistrovat.
- Ve středu 17.9. bude další Den otevřených dveří v Microsoftu. Kdo se chcete dozvědět něco zákulisního, přijďte se podívat. Registrace se nachází zde.
- Ve čtvrtek 18.9: se bude konat první meeting hradecké pobočky Windows User Group. Přednášet bude Petr Buchmaier (MVP) pro změnu také o novinkách v SBS a EBS 2008. Více o akcích WUGu na http://www.wug.cz.

Vzhledem k faktu, že Radim je jak my říkáme "byzy", přeji vám tímto za celý náš ánsábl krásný a klidný víkend. Jo a jednomu nejmenovaném kolegovi z komunity přeji hladký průběh obřadu, který v sobotu v pravé poledne otaguje jeho levý prsteníček.  

 

Krásný víkend přejí

T + R (byzy) + KFL (OOF, kdesi na odlehlém ostrově)  

 

 

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • C je správně. vy zíráte, my zíráme :-).

 • Také bych si tipnul 'C'. Ikdyž jsem váhal i nad 'A' :)

 • IT Evangelista přece takové věci White Papers" o SBS/EBS, Hyper-V ovládá, tudíž si je nemusí brát na dovolenou.

  Proto je to IT Evangelista, ne?

  :-)

 • Myslím že zůstane na čas nadále u M.  Crichtona, takže v podstatě za B :)

 • Jasně, že B)

  Ale kdyby mohl, vezme si všechny díly Neználka :-)

 • Tomáš > Kdo tipoval B a C má pravdu. KFL si totiž nakoupil pár knížek od Crichtona s tím, že je kdyžtak prodá, pokud se mu nebudou zamlouvat (:o))). Na druhou stranu se mi chlubil i s nějakými "Bílými papíry", což jsem okomentoval stylem, že mu asi přeskočilo. Proti gustu žádný dišputát. Když už si ale KFL vzal na dovolenou produktovou dokumentaci, mohl si do kufru přibalit rovnou i server.