Server launch - možnost dopravy autobusy s "CK TechNet"

Server launch - možnost dopravy autobusy s "CK TechNet"

 • Comments 7
 • Likes

Jak jsme již několikrát na blogu uvedli - 2.4. 2008 je datum, které byste si měli rozhodně zapamatovat. Už jsme ale neuvedli, že na tento launch jsme zajistili autobusy ze 3 měst - Brna, Brna přes Žďár nad Sázavou, Písku přes Plzeň, Hradce Králové přes Liberec. Zde jsou odkazy a podrobnosti k jednotlivým odjezdům:


Ráno - odjezd ve 4:30 (Janáčkovo divadlo), příjezd do Prahy v 8:30 
Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)
 

Ráno - Brno: odjezd ve 4:30 (Janáčkovo divadlo), Žďár nad Sázavou: odjezd v 5:45 (centrum, parkoviště u Neumannovy ulice za obchodním domem Lidl), příjezd do Prahy v 8:30.
Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)
 

Ráno
- Písek: odjezd v 5:30 (parkoviště u hřbitova kousek od řeky, ulice Na Výstavišti), Plzeň: odjezd v 6:45 (parkoviště poblíž zastávky Na Rychtářce, v ulici Truhlářská), příjezd do Prahy v 8:15.
Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)
 
 
Ráno - Hradec Králové: odjezd ve 4:45 (Ulrichovo nám. 735/8), Liberec: odjezd v 6:15 (parkoviště u obchodního domu Hypernova, České mládeže 456/26), příjezd do Prahy v 8:00.
Večer - odjezd po skončení akce (cca 23:00)
 
Odjezdy z T-Mobile arény, kde se bude odehrávat večerní program (nenechte se zmást dopolední částí v hotelu Clarion ve Vysočanech) budou odvislé od programu akce. Čas 23:00 je proto orientační. Řešíme ještě přesné místo odjezdu, každopádně autobusy budou stát někde v blízkosti vchodu pro hráče v ulici Za elektrárnou.
 
 
- Tomáš
 
Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • A co severni Cechy ? :) nejaky busik ze smeru Decin, Teplice, Usti nad Labem, Litomerice, Lovosice by nebyl mozny ? Diky za odpoved.

 • Původně jsme busy vypravili pro členy Windows User Group (všimněte si, že města korespondují s pobočkami WUGu) a v severních Čechách zatím žádná pobočka WUGu není.

  Omlouvám se, rozhodně jsme tím nechtěli diskriminovat žádnou část republiky (:o))).

  Tomáš

 • Chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné jet autobusem do HK jenom na zpáteční cestě. Dopoledního programu se neúčastním, tak plánují přijezd déle. A večerní autobus do HK by mi rozhodně ušetřil starosti.  :-)

  Děkuji, Martin

 • Ano, je mozne jet i jen jednim smerem, ale prosime ostatni, aby pokud mozno autobusy vyuzivali obousmerne.

  Jinak, i na cestu jednim smerem je treba se zaregistrovat.

  Radim

 • Mimochodem, je nejak vyreseno opatreni proti deckam, kteri se tak hojne vysktyovali na podzimnim Technetu ?  Ja jen ze uz se mezi nima docela rozkriklo, (zejmena na Zive.cz), ze se bude davat batoh na notebook zdarma, takze se muzeme tesit ? :( Diky za odpoved

 • Není to tak dlouho, co jsme na tomto blogu zveřejnili možnost cestovat s námi zajištěnými

 • Není to tak dlouho, co jsme na tomto blogu zveřejnili možnost cestovat s námi zajištěnými autobusy na