A výherci se stávají...

A výherci se stávají...

 • Comments 13
 • Likes

Už neposílejte odpovědi, máme první tři výherce. Pořadí e-mailů a tudíž i cen je následující:

 1. Xbox360 Elite putuje k Petru Kysilkovi
 2. Windows Vista Ultimate + Office 2007 Professional dostává Jiří Kořínek
 3. MS hardware (myš + klávesnice) půjde k Martinu Kabátovi

GRATULUJEME!!

A teď něco ze zákulisí:

 • Několikrát jsem opakoval, že soutěž nebude jednoduchá, přestože ve skutečnosti byla :). Ačkoli jsem byl přesvědčen, že řešení je nasnadě, objevilo se několik dotazů z řad čtenářů, kteří tápali a zkoušeli všechno možné. Pro ty z vás, kteří na řešení nepřišli, uvádím rozuzlení - stačilo seřadit soutěžní články pod sebe (např. v měsíčním přehledu) a přečíst první písmena nadpisů odshora dolů. Pokud jste to udělali po druhé nápovědě, chybělo vám k řešení už jen jedno písmeno. To vyšlo dnes v 15:08 v rámci článku s ukončením soutěže. A vy jste tudíž dostali spojení KRASNE VANOCE, popř. KRASNE-VANOCE.
 • Pokud by vás to zajímalo, nápadů na ztížení bylo více. Pro ilustraci uvádím doplňkový úkol, který jsme nakonec nezařadili. Jestli chcete, můžete si s ním trochu polámat hlavu teď: "Objevili jste slovní spojení, resp. dvě slova. Odstraňte jedno písmeno N a přeházejte zbylá písmena v nich i mezi nimi tak, aby vznikla jiná dvě slova. Ta by měla vyjadřovat velmi pozitivní charakteristiku či hodnocení této soutěže." Podle mých chabých kalkulací se totiž dají z tajenky vytvořit pouze dvě smysluplná slova tak, aby splňovala zadání. Vy je teď můžete psát do komentářů :). Bez nároku na odměnu :). Pokud jich objevíte víc, nevadí - aspoň si rozšířím svůj slovník ;).
 • Dalšími v záloze byly početní úlohy, hledání indicií, roztroušené informace po článcích na blogu či Technet webu a další. Leč v rámci zjednodušení soutěže a načasování tak, aby probíhala v prosinci a zároveň jste ceny mohli dostat do Vánoc, jsme od nich nakonec upustili :). Možná příště.
 • Nakonec zmíním fakt, že v konečném článku byl požadavek na zaslání e-mailu na dvě různé adresy. Chtěli jsme to vzít jako kritérium pro rozpoznání časově správně zaslaných e-mailů (tedy po vydání posledního článku, jak bylo v zadání). Nicméně ne všichni odpověď poslali na obě adresy, a v původním zadání byla jen jedna adresa, takže jsme to nakonec vynechali. Směrodatné pro příjem odpovědí bylo vydání článku, což mě stálo asi minutu neustálého mačkání F5 v prohlížeči :). První e-mail dorazil cca 27 vteřin později, právě od pana Kysilky. Je to pro nás poučení pro příště, že uspořádat soutěž není zcela jednoduché :).

Doufáme, že vám soutěž alespoň trochu zpestřila předvánoční čas :), a výhercům ještě jednou blahopřejeme :). Budeme vás brzo kontaktovat :).

Za celý náš tým přeje příjemný víkend,
- KFL


P.S. - To že skončila soutěž neznamená, že teď přestanete číst Technet blog! ;)

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Pěkná soutěž, články jsem měl seřazené pod sebou, ale nenapadlo mě přečíst první písmena:) Myslel jsem, že to bude něco s bezpečností, protože v podstatě o ní je každý článek. Nápovědy mě spíše zmátly, než by napověděly. Pak ale přišlo ukončení a začal jsem přemýšlet nad dvěma slovy. Ani nevím jak mě to napadlo, ale přečetl jsem první písmenka a už to bylo... bohužel byli rychlejší:)

  Soutěž se mi moc líbila a výhercům gratuluji.

 • A já si pořád říkal, proč v žádném ze článků nemůžu najít nějakou informaci, která by souvisela s ostatními, tak aby z toho bylo nějaké smysluplné sdělení. To, že úkolem bude seřadit první písmena by mě vážně nenapadlo. Teď, když si roluji stránku na webu, tak je to vidět, ale po pravdě - čtu vás hlavně v RSS čtečce IE a rolovat na stránce, nebo ve čtečce o několik článků zpět a sledovat přitom počáteční písmena, by mě opravdu nenapadlo... A ani nápověda mi tedy nebyla nic platná... ;)

 • A ja blbec, uz zo zufalstva "hackujem" mailbox noveliveid@hotmail.com a tak podobne :-) (inspiracia z clanku c. 6)

  Kazdopadne gratulujem vyhercom...

 • To fakt naštve! Spěchám k notesu na 15tou! Mačkám F5 100000000000x za sekundu až mám z toho puchýř! Nohy mám zkřížený, protože se mi chce neskutečně čůrat! A když to už fakt, fakt nejde vydržet a musím, tak se vrátím, stisknu F5 (ještě nemám ani zapnutý pásek a uklízečky ze mě asi také radost mít nebudou) a ono ..... nebudu komentovat! Tak mi zbyl jen ten nádherný pocit z úlevy "o))). Takže na pocity je to 1:1.

  Gratuluji výhercům a přeji pěkné vánoce!

 • Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným, protože spousta z nich si možná zasloužila výhru více, než já, hlavně kvůli času, který do hledání řešení vložili. Také chci poděkovat Technet blogerům za pěknou soutěž a všem vám přeji KRÁSNÉ VÁNOCE! :-)

 • Máme pár dní do Štědrého dne a mnozí z Vás by jistě od nás čekali jako chytrý reklamní tah HW recenzi

 • Vánoční soutěž je za námi , výherci se mohou radovat z cen a já z dovolené. OOF, neboli Out of Office

 • A víte, že když ve slově LÁSKA změníte 4 písmena a jedno uberete, vyjde vám PIVO...Náhoda? :-) Krásné svátky všem.

 • QOWIsU r u crazzy? I told u! I can't read!

 • d0Iyim r u crazzy? I told u! I can't read!

 • 8IgdqZ r u crazzy? I told u! I can't read!

 • eLi4ZZ r u crazzy? I told u! I can't read!

 • 2Fo3qV r u crazzy? I told u! I can't read!