Windows Server 2008 a IIS7

Windows Server 2008 a IIS7

  • Comments 2
  • Likes
Kolem nového Windows serveru se točíme dost dlouho. Objeli jsme většinu setkání Windows User Group, prezentovali jsme ho na Technet konferencích a zároveň točíme videa, která se postupně objevují na stránkách Technetu. Jenže to nejlepší, co o novém Windows serveru může zaznít, pochází z jeho reálného využití.

Za uplynulé období byl Windows server 2008 nasazen do experimentálního ostrého provozu ve dvou velkých hostingových společnostech. Ignum ho provozuje v rámci www.aspweb.cz, Active24 nabízelo na omezenou dobu možnost hostování webů na novém systému, a v posledních týdnech se objevil další dostupný hosting na IIS7, společnost AspOne. Nehledě k tomu, že na IIS7 běží celý web www.microsoft.com! Možností využití novinek, které IIS7 přináší, je tedy na trhu v tuto chvíli poměrně dost. A snad jich bude ještě více :).

A zajímá vás, co o novém IIS7 společnosti říkají? V několika rozhovorech de facto zaznělo cosi ve smyslu "jede to, nepadá to, je to rychlé". Může být něco lepšího? :)

- KFL
 
Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • taktiez bink.nu bezi uz na iis7

  • Sám tedy používám Windows, ale pod dojmem mnoha pročtených diskusí si prostě nemohu odpustit tu malou štiplavou a veselou poznámečku, k níž přímo vzývá na závěr položená otázka...

    Může být něco lepšího? :)

    Linux??! :D

    Já vím, že je to zcela mimo mísu, ale úplně jsem slyšel tu odpověď desítek "odborníků" z veřejných diskusí na IT webech... :). Tak mi to pro jednou promiňte... ;)