Co IT-ýden dal: další vylepšení "skládání obrázků", KFL out, MS historie

Co IT-ýden dal: další vylepšení "skládání obrázků", KFL out, MS historie

  • Comments 1
  • Likes

Radim> Kdysi jsem tu psal o prográmku Photosynth, který byl vytvořen v Microsoft Research centru a umí poskládat fotky do jedné "velké", tedy z fotek vytvořit 2D obraz (toto je již cca 1 rok stará "novinka"). Nedávno jsem viděl další vylepšení - z fotek vytvořit 3D model/3D fotku (více zde http://research.microsoft.com/~antcrim/3DPhotography/3DPhotography.htm, doporučuji "A Victorian House in Cambridge", potřeba mít VRML prohlížeč), hmm... tak to je již jiná liga :)

KFL> Já tentokrát nic neblognu, neboť jsem od dnešního dne offline, tedy na dovolené, a budu až v druhé půlce září. Mějte se tu dobře a těšte se na Technet Konference! Program a detaily už brzy! :)

Tomáš> Kluci ze Ždárské pobočky Windows User Group sepsali opravdu zajímavé (a hlavně legrační a pro pátek tímto vhodné) pojednání o historii Microsoftu relevantní pro srpen. Vřele doporučuji! Trocha historie o MS začala pravidelně vycházet i v TechNet Flash zpravodaji.

Příjemný víkend všem čtenářům,
Radim

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • ten Photosynth mi neslape, mozna je to vistama a nebo spatne provedenym backupem a naslednym restorem pres acronic...vcera