Máme výročí!

Máme výročí!

  • Comments 2
  • Likes
Zdá se to neuvěřitelné, ale česko-slovenský Technet Blog slaví roční narozeniny. Historicky první post zde vyšel 21. února 2006! Od té doby se mnohé změnilo. Přibyli autoři článků, změnil se design, obsah doznával menších i radikálních změn a především rostly počty vás - návštěvníků. Aniž bychom se chtěli holedbat, překonali jsme dokonce v číslech homepage českého Microsoftu :).

Malá statistika neuškodí - celkem jsme napsali a publikovali 332 postů, plus 14 článků. Dává nám to tedy sumář 346 textů, což je celkem solidní průměr cca 6 článků za týden. Návštěvnost vzrostla z cca 1.150 pageviews v únoru 2006 na téměř neuvěřitelných 580.423 pageviews v lednu 2007! Vy, čtenáři, jste nám tu zanechali celkem 348 komentářů. Dalších 498 od spam robotů nepočítám :).

Za celý bloggerský tým bych Vám tedy rád poděkoval za dosavadní přízeň a doufám, že se budeme nadále, a v hojnějších počtech, setkávat nad novinkami ze světa Microsoftu.


Pěkný den,
- KFL
Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • Gratulace...moc se neopijte...;-)

  • Gratuluji.

    Ač nejsem odborníkem na IT a nepracuji v této sféře, tak IT je mým velkým koníčkem a se systémy MS mám už něco za sebou ;) a věřím, že i před sebou, takže mě novinky z MS světa zajímají a posty na Vašem blogu často přinášejí zajímavé informace i zdroje k pousmání, např. v podobě pátečních minidialogů.

    Přeji tedy dlouhou výdrž, mnoho nápadů a jen tak dál...

    Máte své čestné místo v mé RSS čtečce ;)