Windows Server TechCenter - česky!

Windows Server TechCenter - česky!

 • Comments 4
 • Likes

Tak už došlo i na nás :). Oblíbená služba Windows Server TechCenter byla odstartována v české variaci. Prozatím tam najdete "hubený" příděl obsahu, ale na nápravě se pracuje. Během dalšího období by se obsah i stránky měly ještě trochu měnit, takže očekáváme přírůstky článků a zajímavých informací.

Nemáme zatím zprávy o tom, zda se bude lokalizovat i Exchange TechCenter, ale doufejme, že ano. Český TC pro Windows Server je taková první vlaštovka a my jsme za ni rádi. A doufáme, že budete i vy :).

Link: Windows TechCenter - CZ

- KFL

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • Pročpak je všude Pomohla vám tato informace?

 • Duvod je nasnade :). Ac se to zda treba k neuvereni, nad celym webem MS a pridruzenych serverech (Technet, Support atd.) bdi obrovsky tym "content" lidi, kteri se staraji o obsah, jeho strukturu, kvalitu a aktualnost. A jak jinak zjistit, zda poskytovane informace opravdu plni svuj ucel, ze :).

  Proto MS dela online pruzkumy, proto jsou na vetsine stran podobne dotazy, a proto take byva moznost hodnotit hvezdickami nektere clanky na ruznych strankach.

  Kdysi jsem se v Redmondu zucastnil tzv. "content war-meetingu" zmineneho tymu (tenkrat se resil Exchange TechCenter). Diskuze byla primarne o strukture, kategorizaci a rozvrstveni obsahu a tehdy se vse z 90 % odvijelo od feedbacku lidi, kteri klikli na podobny odkaz/hvezdiku, ci vyplnili survey.

  Takze proto to tam vsude je...oproti obvyklemu predsudku se Microsoft opravdu snazi dorucit informace k uzivatelum tak, jak je pro ne nejvice efektivni. A je nutno uznat, ze ve spleti tisice stranek a velmi obsahleho contentu je to celkem logicke :).

  - KFL

 • V tom pripade by bylo myslim, lepsi mit moznost komentaru :-) Z osobniho hlediska mam jeden pripad, kdy mi opravdu dokumentace nastacila a nikde na internetu nebyl zdroj. Vse se resilo pres oficialni dotaz na MS. Spokojenost ANO/NE nebyla moc pouzitelna :-)

 • Ač nejsem přímo technický člověk, na tuto službu jsem slyšel opravdu dobrou odezvu... Takže dále doporučuji.

  Radim