Remote Desktop Connection 6.0 (Terminal Services Client 6.0, KB925876): ke stažení

Remote Desktop Connection 6.0 (Terminal Services Client 6.0, KB925876): ke stažení

 • Comments 10
 • Likes

Remoted Desktop klient pro předchozí operační systémy podporující novinky ve Windows Vista, či chystaném Windows Server "Longhorn". Doporučuji jej, protože některé jeho vlastnosti jsou velmi příjemné... (např. pamatování si hesel, nastavení, atd.). Podminkou je samozřejmě nainstalovaný SP2 na Windows XP, případně SP1 na Windows Server 2003.

Download:
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows XP (KB925876)
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows Server 2003 x64 Edition (KB925876)
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows XP x64 Edition (KB925876)
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows Server 2003 (KB925876)

- Martin Pavlis -

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
 • bude tento Terminal Services Client 6.0 i lokalizován do češtiny?

 • je to zbytocne ... a predpokladam ze nebude ... mimochodom bolo by dobre doplnit ze je uz podporovany selfSSL na tvorbu SSL certifikatov

 • Skoda ze neide aj po winXP CZ... :(

 • Je mozne niekde vypnut to aby som nemusel 2x zadavat heslo ked sa chcem konektnut cez Remote Desktop na iny stroj ? pri starsej verzii stacilo heslo zadat iba 1 krat :(

 • zbytecne prekladat to sice je, ale verzi pro ceskou mutaci XP by vydat mohli :-/

 • Česká verze je nutná pro uživatele, kteří mají nainstalován Czech OS. Pro tyto uživatele není možné nainstalovat anglickou verzi Remote Desktop Connection 6.0 (Terminal Services Client 6.0, KB925876). Nebo je to možné? Má někdo s tím zkušenosti?

 • Popis problému: po instalaci záplaty KB925876 se nelze v síti s W Server 2003 připojit ze stanic s touto záplatou na server, který má tuto záplatu rovněž instalovánu. Ze stanic bez záplaty funguje vše normálně. Stanice se záplatou se připojí mezi sebou, rovněž funguje vzdálená plocha ze serveru na stanice se záplatou.

  Chybové hlášení: Připojení klienta se nezdařilo, jste již připojeni ke konzole počítače, novou relaci konzoly nelze navázat. Tento počítač se nemůže připojit ke vzdálenému počítači, protože požadavaná adresa serveru brány Terminálové služby a název předmětu ceritifikátu SSL nejsou shodné. Požádejte o pomoc správce sítě...

 • Pokud se prihlasuju k relaci na Server 2008 a necham si pro dany server zapamatovat prihlasovaci povereni, pri nasledujicim prihlasovani k relaci to pise:

  Zadana povereni nefungovala. Spravce systemu nepovolil prihlaseni ke vzdalenemu pocitaci %computername% pomoci ulozenych povereni, protoze jeho identita neni plne overena. Zadejte nova povereni.

  Po opetovnem zadani hesla se relace pripoji. Netusite, prosim, nekdo jak se ma heslo spravne ulozit, aby to fungovalo?

 • l@dik> Ve vlastnostech RCP-Tcp na serveru, v zalozce Log on settings - nemate tam zaskrtnuto policko "Always prompt for password"?

  (tip je od Martina Pavlise, je ted mimo a nemuze psat)

  - KFL

 • kfl & MP> Tak toto tam zapnute nemam, navic dodatecne jsem zjistil, ze ze starsich klientu (RDP ve WinXP) ulozeni prihlasovacich udaju funguje normalne, nefunguje pouze kombinace vista -> server2008