Můj poločas reakce

Můj poločas reakce

  • Comments 3
  • Likes

Tak jak všude uvádím svůj email (radimZAVINACmicrosoft.com), roste i počet vás, kteří mi píšete – moc díky! A s tím souvisí i to, že se prodlužuje doba, za kterou na váš email odpovím, v každém případě určitě postupně odpovím všem :) Díky vašim podnětům jsme již upravili TechNet web, tento blog i mnohé další.

Minulý týden jsem celkově dostal asi 230 emailů (včetně pracovních) a odeslal jsem jich kolem 150, a jak to tak vidím, stává se ze mě typický „information worker“ nebo-li novodobý dělník jedniček a nul (všem dělníkům jako jsem já k vyhledávání infomrací doporučuji Windows Desktop Search - byl jsem k němu skeptický, ale opravdu mile mne překvapil).

Máte-li něco opravdu urgentního nebo něco, co vyžaduje složitější komunikaci a týká se to služeb kolem TechNet Programu, rovnou mi, prosím, zavolejte: +420 724 557 216.

Radim

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment
  • Tak tomu se říká odvaha, vystavit takto údaje a hlavně telefon. To se jen tak nevidí.

  • Ohledně WDS musím napsat, že jsem s ním zatím velmi spokojený. Používám stabilní verzi 2.6.5 (nevím proč, ale beta2 WDS 3.0 mi nefunguje - ikona v liště se mi hlásí jako outlook express a služba se ani nespustí - navíc po její instalaci mi začně zlobit Kerio Firewall :(). Je ale faktem, že v podstatě na WDS je založeno vyhledávání ve Windows Vista (alespoň pokud je mi známo), takže proč si nedopřát tutéž technologii i na WinXP, ačkoliv zde není natolik integrovaná do systému, jako we WV... ;).

  • Mimochodem, je novy Deskotop Search 3.0 v CZ http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=4982072f-7660-492f-b96c-e42b4f5ab4aa

    Radim