Clicky Web Analytics Microsoft Business Intelligence Conference 2010: auf nach New Orleans! - Ready Blog Austria - Site Home - TechNet Blogs

Ready Blog Austria

Von Arbeitswelt bis Lebenswert.

Microsoft Business Intelligence Conference 2010: auf nach New Orleans!

Microsoft Business Intelligence Conference 2010: auf nach New Orleans!

  • Comments 1
  • Likes

Soeben wurde der Termin und die Location für die nächste Microsoft Business Intelligence Conference fixiert!

imageVon 7.-10. Juni 2010 werden in New Orleans die neuesten Entwicklungen rund um die Microsoft BI-Plattform präsentiert. Die Anmeldung ist bereits möglich und bis Ende Februar gilt außerdem ein Early-Bird-Angebot!

Weitere Informationen und Anmeldung >>

posted by Martin Zimmermann

Comments
  • Yapı havuz Zodiac hazır yüzme havuzların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.liner havuz, hazır havuz, prefabrik havuz ,panel havuz ve demonte havuz gibi isimler ile anılan konstrüksiyon havuz sistemlerinin 1900 ü aşkın referansla 14 yıldır, zodiac deniz şişme botlarının 24 yıldır satış ve servis hizmetlerini sürdürüyoruz.,bu prefabrik havuzların yanında betonarme havuzlar da yapıyoruz. demonte havuzlar açık ve kapalı yüzme havuzlarla ilgili pratik ekonomik çözümler sunuyoruz.Zodiac havuz olarak prefabrik havuz, yarı olimpik havuz, gömme havuz, liner havuz, liner kaplam havuz,şişme havuz, zemin üstü havuz, yarı gömme havuz, villa özel havuz, ve umumi site havuzları olarak havuz çeşitliğimiz mevcuttur.öncüsü olduğumuz hazır havuzlarda referanslarımız geniştir., Profesyonel havuz kurulumu , havuz kimyasalları ,havuz robotu, tuz klorizasyonu,havuz bakımı ve havuz aksesuar ekipmanları hizmetlerini TSE uyumlu ulusal havuz enstitüsüne (uhe) bağlı olarak hijyen şartlarını ön planda tutarak uyguluyoruz.,ilk günkü kadar saflığını koruyacak havuzlarımızı projeli mühendislik hizmetimizle ekonomik,pratik,uzun kullanım ömürlü 10 yıl garanti ile zodiac havuzun türkiye distribütörü olan yapı havuzu seçmekle sahip olabilirsiniz.

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment