Clicky Web Analytics Skittles hat keine Homepage mehr - und Web 2.0 verstanden - Ready Blog Austria - Site Home - TechNet Blogs

Ready Blog Austria

Von Arbeitswelt bis Lebenswert.

Skittles hat keine Homepage mehr - und Web 2.0 verstanden

Skittles hat keine Homepage mehr - und Web 2.0 verstanden

  • Comments 1
  • Likes

Zuerst kann ich alle Skittles-Fans beruhigen: die bunten Zuckerln gibt es natürlich noch. Nur die Website www.skittles.com nicht mehr.

Wobei das auch nicht ganz stimmt. Sämtliche Inhalte, die man von einer modernen Website erwarten würde - Produktinfos, Bilder und Videos,etc. - hat Skittles nämlich einfach auf Social Networking-Portalen, wie Facebook, Flickr, Twitter, Youtube und Wikipedia verlinkt.

So simpel wie genial. Eine Unternehmenshomepage, die von der Web-Community gestaltet wird.

image

PS: Gefunden habe ich die Meldung auf Harold's Outdoor Blog.

posted by Martin Zimmermann

Comments
  • Yapı havuz Zodiac hazır yüzme havuzların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.liner havuz, hazır havuz, prefabrik havuz ,panel havuz ve demonte havuz gibi isimler ile anılan konstrüksiyon havuz sistemlerinin 1900 ü aşkın referansla 14 yıldır, zodiac deniz şişme botlarının 24 yıldır satış ve servis hizmetlerini sürdürüyoruz.,bu prefabrik havuzların yanında betonarme havuzlar da yapıyoruz. demonte havuzlar açık ve kapalı yüzme havuzlarla ilgili pratik ekonomik çözümler sunuyoruz.Zodiac havuz olarak prefabrik havuz, yarı olimpik havuz, gömme havuz, liner havuz, liner kaplam havuz,şişme havuz, zemin üstü havuz, yarı gömme havuz, villa özel havuz, ve umumi site havuzları olarak havuz çeşitliğimiz mevcuttur.öncüsü olduğumuz hazır havuzlarda referanslarımız geniştir., Profesyonel havuz kurulumu , havuz kimyasalları ,havuz robotu, tuz klorizasyonu,havuz bakımı ve havuz aksesuar ekipmanları hizmetlerini TSE uyumlu ulusal havuz enstitüsüne (uhe) bağlı olarak hijyen şartlarını ön planda tutarak uyguluyoruz.,ilk günkü kadar saflığını koruyacak havuzlarımızı projeli mühendislik hizmetimizle ekonomik,pratik,uzun kullanım ömürlü 10 yıl garanti ile zodiac havuzun türkiye distribütörü olan yapı havuzu seçmekle sahip olabilirsiniz.

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment