MCT Europe i znaczenie MCT

MCT Europe i znaczenie MCT

 • Comments 13
 • Likes

Na początek szybki wstęp. Z Europejskimi trenerami postanowiliśmy założyć profesjonalną grupę zrzeszającą trenerów MCT – http://mcteurope.com. Grupa powstała z wielu powodów:

 1. 1. Fajnie mieć jakieś wspólne miejsce, gdzie moglibyśmy regionami:
  1. Wymieniać informacje i pomysły
  2. Wymieniać spostrzeżenia dotyczące kursów
  3. Wymieniać doświadczenia
  4. Nawiązywać przyjacielskie i biznesowe kontakty
  5. Angażować ludzi do projektów, albo być angażowanym
 2. Łatwiej realizować pomysły w grupie. Nic tak dobrze nie robi projektom społecznościom, jak mała burza mózgów wśród osób o podobnym profilu biznesowym i zbliżonych celach.
 3. Łatwiej o coś prosić w grupie. Oto fragment porozumienia jakie nawiązaliśmy z siecią hoteli Best Western:
  Best Western Hotels welcomes you and your colleagues at MCT Europe. MCT Europe has signed a contract with Best Western Hotels Sweden. The agreement is valid worldwide. The agreement entitles you to a preferential price on all Best Western hotels worldwide.
  To dopiero początek. Wielu z MCT sporo podróżuje, część z nas samodzielnie pokrywa koszty. Takie umowy to niezła oszczędność. Są plany, aby nawiązać umowy z wybranymi liniami lotniczymi. Tak tak, zebrani w grupie tworzymy całkiem sporą korporację. Dlaczego mamy nie mieć czegoś na korporacyjnych warunkach?
 4. Spotkanie się ze znajomymi na projekcie w innym kraju. Po co jeść obiad samotnie? W każdym kraju są jacyś MCT. Zawsze jest dobrze się z kimś pogadać. Sama wielokrotnie, będąc w podróży spotkałam się z MCT z zagranicy – zawsze jest fantastycznie, projekty nabierają innego znaczenia. Bo kto Wam lepiej pokaże Amsterdam niż Wasi przyjaciele z Holandii?
 5. MCT Summit. Spotkanie organizujemy my, we współpracy m.in. z Microsoft. Miejmy nadzieję, że osiągniemy stan, w którym MCT nie będą musieli płacić np. za hotel. Tylko jedna uwaga: o to wszyscy musimy się starać.
 6. MCT Summit Poland. Będzie mi miło zorganizować nasz polski lokalny trenerski summit. Parę osób zgłosiło się do współpracy – ktoś jeszcze chętny do pomocy?
 7. Bardziej produktywnie być nie może! Śmiejemy się, że jak w pokoju jest 20 trenerów to jest 40 opinii to rozpatrzenia ;) Wymiana poglądów z tak produktywną grupą często się nie zdarza, aż żal z niej nie skorzystać.

Mam przyjemność być w Board of Directors i odpowiadać za zaangażowanie trenerów w Polsce. Mocno liczę na Waszą współpracę i wierzę, że wspólnymi siłami stworzymy mocną grupę, która CHCE, ŻEBY BYŁO LEPIEJ.

Na początek mały kroczek – MCT zarejestrujcie się na http://mcteurope.com wybierając nasz lokalny Polish Chapter. Będzie nam łatwiej się komunikować i ustalać dalsze plany.

Autor: Paula Januszkiewicz [MVP]

Comments
 • Ja jestem za [a nawet w :)]. Poza tym możesz do mnie (jak zawsze) walić jak w dym .

 • Super - dzięki! Przez moment będzie pewnie chwila ciszy - TechEd jest czasożercą, ale po ruszamy! :)

 • Wiem coś o tym - dwa razy w tygodniu spotkania live :). Ale będzie chwila do pogadania przy kolacji gdzies w Berlinie zapewne, w razie czego też nie będzie mnie trudno znaleźć :)

 • Obecny! =) Do mnie jak coś również możesz pisać :)

 • zapisana - świetny pomysł:) jak podejrzewam portal będize miał jakieś forum do dyskusji?

 • Zapisany :)

 • Zapisany...

 • @ Jacek & Seweryn - dzieki, dzisiaj mam nadzieję otrzymacie powiadomienie, że wszystko ok!

  @ Basia - forum będzie, ale jeszcze się robi :)

 • Już dostałem potwierdzenie :)

 • Membership status : Pending - New

  Member ID 3321929

  :)

 • @Tadzislaw - Dzisiaj zatwierdzone :)

 • Na stronie zarządu (w mailu także) przekręcono Twoje nazwisko.

  mcteurope.com/Default.aspx

 • Racja! Wielkie dzięki! Niestety to częsty błąd jest.

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment