A czy Ty...

A czy Ty...

 • Comments 6
 • Likes

... pobrałeś już SP1? W jednej paczce dostępny jest Service Pack dla systemów klienckich (Windows 7) i serwerowych (Windows 2008 R2).

Wprawdzie na razie dostępna jest wersja beta, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że warto jej się bliżej przyjrzeć. Z ciekawości. Dla testów. I żeby jednym szybkim ruchem zainstalować wszystkie poprawki, które dotąd zostały opublikowane, zamiast dłubać się w Windows Update.

Dostępne są wersje angielska, niemiecka, francuska, japońska i hiszpańska.

Autor: Grzegorz Tworek [MVP]

PS U mnie działa ;)

Comments
 • ja nie, ale ja w innej sprawie :)

  Grzesiek, masz gdzies strone z linkami do wszystkich swoich artykulow, upublicznionych prezentacji (o ile sa takie), narzedzi przez Ciebie napisanych? Co jakis czas trafiam tu lub ówdzie na jakieś coś i ... szlag mnie trafia, że nie wiedziałem o tym wcześniej. Zlituj się i zrób może na wiki taką stronę, albo gdzies indziej, ale w jednym miejscu... please :)

  m.

 • hmm... nie mam. Nie wiem czy to jest faktycznie potrzebne, ale pomyślę i dam Ci znać. ;)

  Coś konkretnego masz na myśli?

 • moze grzegorztworek.pl, albo cos w tym stylu i tam strony 'Artykuly', 'Prezentacje', 'Narzędzia'... choć na razie możesz to umieścić gdzieś tu na blogu, Mariusz Kędziora jakoś dodaje strony...

  blogs.technet.com/.../mkedziora

 • Z samym umieszczeniem specjalnego problemu nie ma. Cały czas zastanawiam się tylko nad sensownością i faktyczną przydatnością takiego repozytorium.

 • Spojrz na to tak: po > 10 latach aktywnej pracy i wielu publikacjach, czas na wydanie 'Grzegorz Tworek - dzieła zebrane'. To po prostu ulatwia dostep do Twoich materialow, ktore są wyjątkowej jakości i szkoda, żeby nie były dostępne z jednego miejsca.

  W razie co sluze pomocą, choc nie mam pojecia gdzie wrzucales rozne rzeczy :)

  m.

  PS Jak jeszcze chcesz slodziej, to moge sie bardziej postarac ;)

 • "moze grzegorztworek.pl, albo cos w tym stylu"

  Grzegorz nawet jużma ciekawą domenę, krótko opisując "standardowe wyjście błędów" - ciekawe :-)

  Taki zbiór faktycznie byłby fajnym rozwiązaniem.

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment