Praca biurowa za lat kilka

Praca biurowa za lat kilka

  • Comments 2
  • Likes

Pamiętacie film z konferencji MTS 2009? Robił wrażenie, pokazując jak będzie za kilkanaście lat wyglądać nasza praca. Wielkie ściany wyświetlające obraz i pozwalające nim manipulować przez gesty, stoły, na które można "przewlec" kawałek obrazu ze ściany, przeźroczyste, mieszczące się w dłoni pady, które służą jako urządzenia wejściowe, obraz przesuwany gestem z monitora na stół i z powrotem...

Oglądało się to trochę jak filmy SF.

NDA jest rzeczą straszną, bo nie mogę zbyt wiele napisać. Ale jedna rzecz dzisiaj dosłownie zwaliła mnie z nóg: to wszystko istnieje naprawdę. Można się tym pobawić, samodzielnie wypróbować i pomyśleć dokąd zmierza technologia, a wraz z nią – nasz sposób pracy.

Dla wyjaśnienia dodam, że laboratorium z tymi wszystkimi zabawkami znajduje się w siedzibie Microsoft w Redmond, a dostęp do niego był możliwy dzięki udziałowi w programie Security Trusted Advisor. W Polsce, oprócz mnie, należy do niego Paula i na pewno napiszemy o tym coś więcej w najbliższym czasie.

Autor: Grzegorz Tworek [MVP]

Comments
  • Zaciągnij się mówili ... poznasz wspaniałe kraje mówili ... ok - to moja sfrustrowana uwaga :), pogadamy jak się spotkamy ... fajnie usłyszeć że to jest i teraz pozostaje czekać aż nam małym uda się tego dotknąć :).

  • ech... a znasz firmę, w której pracownicy maja lepiej niż klienci? ;)

    A dotknąć się uda wszystkim, tyle że musimy troszkę poczekać...

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment