Zapowiadałem, zapowiadałem i w końcu pora to w jakieś konkrety ubrać. Jak zwykle, zasada jest bardzo prosta: Napisz coś dla polskiej Wikipedii, a ja poszukam czegoś w zamian za twój wkład.

U mnie na parapecie stoją sobie w ładnych pudełkach: Office 2007 Professional, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Business. Wszystkie w wersjach polskich, wszystkie legalne, nierozpakowane i z pełnymi licencjami tak jak ze sklepu.
Moje oczekiwania: artykuł ma dotyczyć produktów lub technologii Microsoft nie starszych niż 2-3 lata. Liczy się każdy wkład. Edycja (dowolna, łącznie z krytyką) za 1 punkt, dowolny nowy artykuł – 5 punktów, za ilustrację (uwaga trudne!) – 5 punktów. Od piszących oczekuję dwóch maili (na adres @iscg.pl) – pierwszego w chwili rozpoczęcia zabawy i zawierającego login na Wikipedii. Drugi mail chciałbym dostać do końca dnia 8.02 i w nim tabelkę z punktami. Za największą ilość punktów powysyłam pocztą oprogramowanie. Za pierwsze miejsce Office, za drugie Windows Vista Ultimate, za trzecie Windows Vista Business.

Całość jest moją prywatną inicjatywą i stoję za nią tylko ja :) A ciąg dalszy na pewno nastąpi.

Autor: Grzegorz Tworek [MVP]