Poszukiwanie przesyłki

Poszukiwanie przesyłki

  • Comments 2
  • Likes

Pisałem niedawno o lipcowych (re)nominacjach MVP, na które po raz kolejny udało mi się załapać. Jak powszechnie wiadomo, tytuł ten, poza całą gamą korzyści niewymiernych, wiąże się również z miłym upominkiem od Microsoft. Upominek ten wysyłany jest przy pomocy firmy kurierskiej. Paczka jest wysyłana a do mnie przychodzi mail z numerem listu przewozowego. Standard w obecnych czasach i specjalnej magii w tym nie ma.

Zachwycił mnie za to inny drobiazg: wyszukiwarka Bing. Otóż wystarczy w niej wpisać nazwę firmy kurierskiej i numer paczki aby dowiedzieć się, gdzie paczka jest. Nic szczególnego. Ale fakt, że przesyłki szuka się w wyszukiwarce zdecydowanie mi się podoba. Konkurencja, nawet w świecie wyszukiwarek to dobra rzecz, bo motywuje twórców do działania. A korzystamy na tym my.

Autor: Grzegorz Tworek [MVP]

Comments
  • Moja paczka to jeszcze nawet nie jest w Europie:) idzie ze stanów przez Azje:)

  • Ja ostatnio poszukiwałem przesyłki z MS [choć nie dla MVP a tylko związanej z programem partnerskim (który mam w swoich obowiązkach)]. Zapytanie na mail partnerski przyniosło odpowiedź następnego dnia, że przesyłka o numerza "takim-to-a-takim" została odebrana w dniu "takim-to-a-takim" przez osobę która na elektronicznym czytniku kuriera podpisała się "takim-to-a-takim" nazwiskiem.

    Ale to nie była przesyłka oczekiwana. Po sprawdzeniu ponownym i ponownym zapytaniu okazało się że nie była wysyłana, bo od 29 maja tego typu przesyłki (z płytami) nie sa przesyłane... Ech.

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment