Majówka z IT

Majówka z IT

  • Comments 1
  • Likes

Wiosna w pełni i poza ładną pogodą daje się zauważyć wzrost aktywności nie tylko za oknami ale i w świecie nieco bardziej wirtualnym. Z jednej strony jest to naturalny efekt nadciągającej premiery Windows 7 (wystarczy popatrzeć na ożywienie na blogach czy relacje z MTR), z drugiej – po prostu tak się złożyło.

W kwietniu miała się odbyć jedna-taka-konferencja, która się nie odbyła. W trakcie niezwykle ożywionych dyskusji po jej odwołaniu, okazało się, że wprawdzie konferencji nie ma, za to są uczestnicy, prelegenci i trochę przygotowanych sesji. Stąd pojawił się pomysł "Zróbmy sobie konferencję sami". Mam przyjemność być jednym z prelegentów i zamierzam podrążyć głębiej w żywym ostatnio na moich wystąpieniach temacie awarii systemu.

Pozostałe tematy dotykają różnych obszarów, począwszy od DHCP a skończywszy na PowerShellu w SQL. Więcej szczegółów znaleźć można na ms-groups.

Jeżeli kogoś nie przeraża brak sponsorowanego obiadu, brak firmowych długopisów, ulotek i gadżetów... Jeżeli uważacie, że sama wiedza wystarczy – w imieniu organizatorów zapraszam! Konferencja nie jest przez nikogo dofinansowana ani żadna firma nie została jej patronem/sponsorem/itd. Będziemy mówić o technologiach Microsoft i wiem, że kilka osób z Microsoft chce pojawić się na widowni, ale nie jest to żadne formalne powiązanie. Mamy co opowiedzieć, więc jeżeli temat Was interesuje – zajrzyjcie, żeby nas posłuchać.

Dyskusje, szczegóły, zmiany w ostatnim momencie oraz informacje o tym, kogo będziecie mogli spotkać znajdziecie na portalu WSS.

Autor: Grzegorz Tworek [MVP]

Comments
  • :( szkoda ze termin tak 'krótki'....

Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment