Nasi na TechEd ITForum

Nasi na TechEd ITForum

  • Comments 2
  • Likes

Jak co roku, w okolicach listopada odbywa się TechEd ITForum EMEA (http://www.microsoft.com/emea/teched2008/itpro/default.aspx), czyli największa techniczna microsoftowa konferencja w Europie. W tym roku po raz kolejny (ale już ostatni) w Barcelonie. W największym skrócie to taki Mega-MTS, choć trochę mocniej od MTS zorientowany na to, co dopiero na nadejść niż na to, co już w IT istnieje. Windows7, Windows Server 2008 R2, OCS R2 i parę innych tematów wygląda naprawdę interesująco i na pewno pojawi się o nich jeszcze parę słów na tym blogu.

Jak zwykle wśród uczestników jest trochę Polaków (w tym kilku pracujących poza Polską, na przykład w CERN), ale co ważniejsze – jesteśmy kolejny rok zauważalni również jako aktywnie zaangażowani w całą imprezę. Obsadziliśmy naszymi ludźmi kilka kluczowych ścieżek:

Prelegenci – osoby, które mają coś do powiedzenia
- Maciej Pilecki – MVP, z sesją o zarządzaniu pamięcią w SQL Server.

Ask The Experts – stanowiska dla ekspertów z różnych dziedzin
- Mariusz Kędziora – ITE z Microsoft, w roli eksperta od Windows Server 2008 R2
- Konrad Sagała – MVP, w roli eksperta od Unified Messaging
- moja skromna osoba – MVP, w roli eksperta od bezpieczeństwa systemów

HOL Proctor – opiekunowie laboratoriów
- Paulina Januszkiewicz – MCT, ścieżka Windows Server 2008, a dodatkowo jako opiekun opiekunów i osoba odpowiedzialna za techniczną stronę poprawnego funkcjonowania laboratoriów.
- Damian Widera – MCT, ścieżka SQL
- Paweł Zdziarski – MCT, ścieżka Vista, Deployment, MDOP

Wydaje mi się, że nikogo w ferworze przygotowań nie przeoczyłem, ale jeżeli tak się stało – proszę głośno krzyczeć, to uzupełnię listę.


Autor: Grzegorz Tworek

PS. W zeszłym roku była jeszcze hostessa z Polski (choć mieszkająca w Hiszpanii) i jeżeli ją teraz też znajdę – oczywiście dopiszę do listy. ;)

Comments
Your comment has been posted.   Close
Thank you, your comment requires moderation so it may take a while to appear.   Close
Leave a Comment