Zapewne słyszałeś już informacje na temat nowej wersji Windows Server 2003 R2, ale czy właśnie Ty go potrzebujesz? Czy powinieneś wdrożyć Windows Server 2003 R2 w środowisku swojej sieci? Czy kontrolery domeny uzyskają dodatkową funkcjonalność, z której będziesz chciał korzystać? Czy zmieni się serwer wydruku? Podczas naszej sesji będziesz miał okazję zagłębić się w świat Windows Server 2003 R2. Przedstawimy Ci także zastosowanie urządzeń tej wersji systemu Windows Server, przeznaczonych do centralnego zarządzania wykonywaniem kopi zapasowych w środowiskach wieloserwerowych - Network Attached Storage (NAS) oraz Data Protection Manager 2006.

Prezenter: 

Paweł Wolański
Konsultant [ISCG]
Inżynier systemowy i trener Microsoft. Jest konsultantem w firmie ISCG Sp. z o.o. Specjalizuje się w rozwiązaniach do zarządzania infrastrukturą IT oraz technologiach wirtualizacji serwerów. Od wielu lat uczestniczy we wdrożeniach w dużych i średnich przedsiębiorstwach.

Prezenter: 

Mariusz Kowalik
Konsultant niezależny
W administracji systemami i aplikacjami z rodziny Microsoft Systems posiada pięcioletnie doświadczenie. Projektowanie, wdrażanie oraz administracja sieciami lokalnymi/rozległymi, integracja systemów, zastosowania Storage Area Network i zagadnienia bezpieczeństwa IT to kolejne obszary jego zainteresowań. Obecnie pełni obowiązki administratora systemów w instytucji samorządowej.